Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP SEÇİM ÖNCESİ KÖYLERDE
MARMARİS CHP SEÇİM ÖNCESİ KÖYLERDE

                        Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Örgütü; önümüzdeki yıl 30 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına başladı.
                Köy gezilerine Marmaris Belediye Başkan adaylarından Mehmet Baysal katılmazken,  yeniden aday olan Belediye Başkanı Ali Acar ve ekibi katıldı.

                        CHP Marmaris İlçe Örgütü’nden bugün (9 Ekim 2013) yazılı yapılan açıklamaya göre; CHP Marmaris İlçe Örgütü’nün organizasyonuyla seçim çalışmalarıyla ilgili ilk köy ve belde ziyareti,  geçen cumartesi günü gerçekleşti.
                      CHP Marmaris İlçe Örgütü Başkanı Candan Yürekli, Marmaris’te aday adaylıklarını ilk açıklayan partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu belirterek “CHP Türkiye’nin her yerinde aday adaylarını ilk açıklayan partidir. Bu tutum da partimizin seçimi kazanacağıyla ve beklentilerimizle ilgili bir tavırdır.” dedi.
                      2014 yerel seçimlerinde aday adayı olan tüm meclis üyesi ve belediye başkan aday adaylarının davet edildiği çalışmalar kapsamında;  ilk olarak Bayır köyü, Turunç ve İçmeler Beldeleri ziyaret edildi.
                     “Çalışmalara bazı aday adayları mazeretlerinden dolayı katılamamıştır.” denilen açıklamada: İlk olarak Bayır köyünü ziyaret eden CHP ekibi köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmaları ve bütün şehir yasası hakkında bilgi verdi, köy halkının konuyla ilgili sorularını cevaplandırdı, sorunlarını dinledi. Köy esnafını da ziyaret ederek istek ve şikayetlerini soran partililer, buradan Turunç beldesine geçti. Turunç’ta katıldıkları cenaze töreninden sonra belde sakinleriyle bir araya gelinerek, seçim çalışmaları hakkında bilgi verildi ve Turunç beldesinin sorunları dinlendi. Buradaki çalışmaya Turunç Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan ve parti üyeleri de katıldı.   Turunç esnafını da ziyaret eden ekip daha sonra İçmeler beldesine geçerek köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldi, sorunları dinledi ve belde halkının sorularını cevaplandırdı.
                    Seçim çalışmaları ile ilgili köy ziyaretleri;  12 Ekim Cumartesi günü tekrar tüm aday adayları ile birlikte devam edilecek.” (AjansSevgi Marmaris)

BAYRAMI KUTLARKEN KAZANMAK İSTER MİSİNİZtıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/KURBAN_BAYRAMi_KUTLAMALARi_2013/
____________________________________
MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS CHP SEÇİM ÖNCESİ KÖYLERDE
tarih Tarih: 09.10.2013, 13:58 okunma Okunma: 1322
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales