Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP’DEN ÜNLÜ ADAY
MARMARİS CHP’DEN ÜNLÜ ADAY

                         Bugüne kadar köylerin sürekli ihmal edildiğine dikkat çeken Ünlü; ”Bilindiği gibi büyük şehir  olduğunu dikkate alırsak, buralara götürülen yerel  hizmetler  artık Marmaris Belediyesi’nden sağlanacak.

Ata Sevgi 
                       Önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde Marmaris  Belediye Meclis üyeliği için CHP’den  adaylık başvurusunu yapan Bozburun Beldesi Belediye Meclis  Üyesi  Turizmci Oktay Ünlü: “Seçimlerden sonra mahalleye dönüşecek, beldelerimiz ve çevre köylerimiz için adayım.” dedi.
                Bugüne kadar köylerin sürekli ihmal edildiğine dikkat çeken Ünlü; ” Muğla büyük şehir  olduktan sonra, buralara götürülen yerel  hizmetler  artık Marmaris Belediyesi’nden sağlanacak.  Bu nedenle köylülerimizin sesi olmak onlara hizmet etmek için aday oldum.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)
 

Oktay Ünlü Kimdir?
                Deniz yat Turizm işletmeciliği yapan Oktay Ünlü, 1974 yılında Bozburun Beldesi’nde doğdu.
                18 Yaşından beri tam 21 yıldır CHP içerisinde aktif siyaset yapan, evli ve iki çocuk babası  Ünlü, CHP Gençlik kollarında başladığı siyasi hayatında önce CHP Bozburun Belde Başkanlığı yaptı ve şimdilerde ise Bozburun Belediye meclis Üyesi olarak görevine devam etmektedir.”

MARMARİS'İN TEK GÖZ MUAYENEHANESİ HİZMETTE Tıklayın!.. http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiSiN_TEK_GOZ_MUAYENEHANESi_HiZMETTE/

 MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS CHP’DEN ÜNLÜ ADAY
tarih Tarih: 06.09.2013, 18:26 okunma Okunma: 1995
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales