Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP’DEN MHP’YE İLK RESMİ ZİYARET
MARMARİS CHP’DEN MHP’YE İLK RESMİ ZİYARET

            Cumhuriyet Halk Partisi  (CHP) Marmaris İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Genel Merkezi’nce 6 Eylül’de göreve getirilen Fatih Kaplan başkanlığı’ndaki MHP Marmaris İlçe Yönetimi’ne bir hayırlı olsun ve nezaket ziyaretinde bulundu.

Ata Sevgi 

                       Dün (25 Eylül 2013)  gerçekleşen görüşmede, her iki partinin de aynı binada üst üste oluşu ziyareti kolaylaştırırken,  Candan Yürekli Başkanlığı’ndaki CHP İlçe Yönetimi’nin bu ziyaretinin, Marmaris’te iki parti arasındaki ilk resmi ziyaret olduğu ortaya çıktı.
                   Söz Alan CHP İlçe Başkanı Candan Yürekli; “Muhtemelen bir çok çalışmada ortak soruna odaklanacağız. Hükümetin birçok politikasına genel merkezlerimiz aynı tepkiyi veriyor ve bu tepki tabana da yayılıyor. Sonuçta hepimiz için toprak bütünlüğü, ülkemizin bölünmezliği, Cumhuriyet değerleri gibi bir çok kırmızı çizgilerimiz var. Bu fikir birliği bundan sonraki yapılacak yerel seçimde bizi bir araya getirecektir. Marmaris çok küçük bir yer, hatta gün içerisinde bir çok kez aynı kişilerle karşılaşmak mümkün. O nedenle insanların birbirinden uzaklaşma şansı yok. ” dedi. Başkan Yürekli, CHP olarak daha öncesinde MHP ile bir çok görüşmeler yapıldığını ancak bu ziyaretin resmi olarak ilk programlıziyaret olduğuna dikkat çekerek,  MHP  Marmaris İlçe Yönetimi’ni,  CHP adına tebrik etti.
                     CHP’nin bu ziyaretinden oldukça memnun kalan MHP İlçe Başkanı Fatih Kaplan’da; ”Yeni yönetimimizi ilk ziyaret eden siz oldunuz teşekkür ederiz. Yerel seçimler için bize müracaat eden arkadaşlarımız var ayrıca bizim de görüştüğümüz arkadaşlarımız var. Sanırım önümüzdeki hafta Marmaris MHP Belediye başkan adayları ortaya çıkmaya başlayacaktır.  Önemli olan seçimlerde, düzgün siyaset yapmak ve belden aşağıya vurmamaktır.”  dedi. (AjansSevgi Marmaris)

BAYRAMI KUTLARKEN KAZANMAK İSTER MİSİNİZtıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/KURBAN_BAYRAMi_KUTLAMALARi_2013/
____________________________________
MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS CHP’DEN MHP’YE İLK RESMİ ZİYARET
tarih Tarih: 26.09.2013, 03:35 okunma Okunma: 1126
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales