Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BAŞBAKANI AĞIRLAYACAK
MARMARİS BAŞBAKANI AĞIRLAYACAK

                     AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Kasım Cumartesi günü saat 14’te Muğla’da toplu açılış törenine katılacak.
                           Tören sonrası helikopterle Marmaris’e gelerek, otobüsle yol üzerinde kendisini bekleyen vatandaşlarla selamlaşarak Turban Oteldeki yemeğe katılacak. Erdoğan, Cumartesi akşamı saat 18.30 da başlayacak yemeğe; Muğla’nın tüm ilçelerinden yaklaşık 30 ar kişilik seçilmiş akil davetlilerle bir araya gelecek. Geceyi Marmaris’te geçirecek olan Erdoğan; Pazar Günü sabah kahvaltısını da Marmaris’te yaptıktan sonra, Fethiye’deki mitinge katılmak üzere helikopterle hareket edecek ve .miting sonrası Milas’a geçecek.
                     Başbakan Erdoğan’ın Muğla programı çerçevesinde; toplu açılış törenleriyle, 13 ilçede yapılan ve 205 milyon 81 bin 343 liraya mal olan 102 projenin açılışı, Başbakan Erdoğan tarafından yapılacak. Başbakan Erdoğan, 30 Kasım tarihinde Muğla Merkezde düzenlenecek törende Bodrum, Datça, Dalaman, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Ortaca, Seydikemer, Ula ve Yatağan ilçelerinde yapılan, toplam maliyeti 167 milyon 549 bin 222 lira olan 79 projenin açılışını da gerçekleştirecek. (AjansSevgi Marmaris)

MARMARİS DİKKAT
BAL KAMPANYADA SON FIRSAT!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_DiKKAT_BAL_KAMPANYADA_SON_FiRSAT/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS BAŞBAKANI AĞIRLAYACAK
tarih Tarih: 29.11.2013, 13:45 okunma Okunma: 1325
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales