Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS BALEVİ MART 2012’DE HİZMETTE
MARMARİS BALEVİ  MART 2012’DE HİZMETTE

                                 Marmaris Ticaret Odası, Osmaniye Köyü Muhtarlığı işbirliğinde oluşturulan Marmaris Balevi Projesi inşaatında sona gelindi.
                         Marmaris Ticaret Odası Halkla İlişkiler Birimi’nden verilen bilgiye göre; proje  kapsamında paydaş olarak benimsenen Muğla Arı Yetiştiricileri Birliği(MAYBİR), Muğla Üniversitesi, Çine Arıcılık Müzesi ile 12 Aralık 2011 tarihinde bir toplantı  yapıldı.

                 
Muğla Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Işıloğlu, MAYBİR(Muğla Arıcılar Birliği) Başkanı Ziya Şahin, MAYBİR Sorumlusu Veteriner Hekim Sezai Erginoğlu, Çine Arıcılık Müzesi Sorumlusu ve Adnan Menderes Üniversitesi Çine Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Mustafa Köseoğlu, Ula Ali Koçman Meslek Yüksek Okulu Arıcılık Programı Başkanı Yard. Doç. Dr. Ali İhsan Öztürk ve Öğretim Görevlisi Veli Türkmen’in katıldığı toplantıda Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Balevi Projesi yerinde incelendi.  
              Marmaris Ticaret Odası’nda yapılan toplantıda ise Balevi’nin 2012 Mart ayı içinde açılması kararlaştırıldı. (AjansSevgi / Marmaris)

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS BALEVİ  MART 2012’DE HİZMETTE
tarih Tarih: 25.12.2011, 18:20 okunma Okunma: 2134
Yorumlar
Balev"leri Türkiyenin çok büyğk eksigi.İnşallah başarılı olursunuz.Sadece balla kalmayıp" ARI "nın her şeyini "bal,polen,propolis,arı sütü,arı zehri" gibi çeşitlerini halka tanıtılmalı.(Not:Araştırmada kullanmak üzere "PROPOLİS"in %70 lik etilalkolde işlenmiş tentürünü -ücretsiz- gönderebilirim.BAKİ CILGA Gsm:05322843425 ANTAYA
Tarih: 27.04.2012 - 00:20 | Gönderen: BAKİ CILGA
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales