Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS AŞKI BAŞKADIR...
MARMARİS AŞKI BAŞKADIR...

    "MARMARİS AŞKI BAŞKADIR…"

 

            Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Doğan Tugay, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Marmaris Halkı’na özel  bir dizi etkinlik düzenliyor.

             “Marmaris Aşkı Başkadır...” sloganıyla yapılacak etkinliklerde; Tango Gösterileri, Şiir Dinletisi ve Nostaljik Aşk Şarkıları'nın çalınacağı Canlı Müzik yer alıyor.

              Tüm Marmaris Halkı’nın davetli olduğu etkinlik, Karacan Point Center’ da, 14 Şubat Cumartesi Günü Saat 20.00’ de başlayacak. (AjansSevgi)

MARMARİS AŞKI BAŞKADIR...
tarih Tarih: 10.02.2009, 20:41 okunma Okunma: 1922
Yorumlar
bu dogan tugay napıcağını şaşırdı, partisinin gerici olmadığını kanıtlamak için amuda kalksan yetmez. Biz akp nin ne olduğunu biliyoruz dogan tugay. Senin yapıcağın en güzel şey istifa etmek akp veya chp dışında bir partiyi desteklemek
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: esnaf
Doğan Tugay'ın aleyhinde yorum yapmak için önce onu çok iyi tanıman lazım. Hayatı boyunca Marmaris ve çevresinde eğitime ve sağlığa yapmış olduğu maddi manevi desteklerini bilmeyen bir kişinin Doğan Tugay hakkında aleyhte yorum yapmasını yadırgıyorum. Herşeyden önemlisi de katılımcı ve paylaşımcı kişiliğiyle ön plana çıkan Doğan Tugay sevecenliği, hoşgörüsü ve yardımseverliğiyle tanınan diplomat bir insandır. Bilmeyenlere duyurulur. Saygılarımla.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Selçuk Akay
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales