Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS AMERİKALI TURİSTLERİ BEKLİYOR
MARMARİS AMERİKALI TURİSTLERİ BEKLİYOR

Ata Sevgi
            Marmaris Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) Başkanı Bülent Çolak;  iş gezisi için gittiği Amerika’dan döndü.
            Ege Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu’nun  (EGAFED)  66 kişilik heyetle,  14 -22 Haziran tarihlerinde Amerika’nın  New York ve  Las Vegas eyaletlerini  içeren  gezi dönüşü basın toplantısı düzenleyen Çolak yaptığı açıklamada;”
Gezimizde dikkatimi çeken en önemli hususlardan birisi; orada satılan bütün hediyeliklerde eyaletleri simgeleyen logolar var. Marmaris’te neden böyle bir çalışma yapılmıyor?  Artık marka haline gelmişler.

            EGAFED’in bu gezisinde;  Nevada Eyalet Valisi Danışmanı, Ekonomi Bakanlığı temsilcisi, Kongre Merkezi Yöneticisi ile Türkiye’nin eyaletten sorumlu Ticaret Ataşesi Ebru Gülsoy ile Los Angeles Ticaret Ataşesi Gürkan Süzer’le yaptığımız görüşmelerde kentin ekonomisi ve ticaret potansiyelleri üzerinde duruldu.

         Dünyanın en büyük 30 otelinden 25’inin bulunduğu Las Vegas, yıllık 40 milyon turisti ağırlıyor. Binlerce odalı dev otelleri ile kumar tutkunlarının başını döndüren kentte, her bir turist ortalama bin 64 dolar para harcıyor. Diğer turizm merkezlerinin tersine, otellerin birbirleriyle rekabet etmediği Las Vegas’ta,  oteller tüp geçitlerle birbirine bağlı bulunuyor. Böylece ziyaretçiler istediği otele, dışarı çıkmaksızın gidebiliyor. Ancak tüm bu yollar casinoların ortasından geçiyor.
           Türkiye’nin gerek bölgesinde, gerekse dünyadaki ağırlığının arttığına dikkat çeken Çolak;  “Türkiye’nin dinamik iç pazarı her geçen gün gelişiyor. Türkiye’nin komşularının potansiyeli de çok yüksek. “ dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

MARMARİS AMERİKALI TURİSTLERİ BEKLİYOR
tarih Tarih: 08.07.2012, 19:51 okunma Okunma: 2106
Yorumlar
bennnn Amerika daykene...diye başlayan pehlivan tefrikalarının bir yenisi daha.Marmaris için ütopya değil icraaat yapın icraat..Türkiye nin dinamik iç pazarı gelişiyormuş ve komşularının potansiyeli çok yüksekmiş. ya bırakın bu işleri..meydan geniş laf bol atın beyler atın nutuktan zerre olmaz gaile..
marmaris te esnaf bitti.marmaris bitti.hala turist avındayız..alooo uyanın uyanın sene 2012 bitiyor..hani nerede DESTİNASYONLARINIZ?..sezon öncesi gezdiğiniz fuarlardan kaçbin yatak kesin faturası işlenmiş hani bilançolar..
Tarih: 08.07.2012 - 22:54 | Gönderen: necdet demiray
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales