Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARIS 30. KEZ YAT CHARTER SHOW’A SAHNE OLUYOR
MARMARIS 30. KEZ YAT CHARTER SHOW’A SAHNE OLUYOR

                 Marmaris Uluslararası Yat  Kulübü (MIYC) tarafından düzenlenen, 30. Marmaris Yacht Charter Show,   14– 18 Mayıs 2011 tarihleri arasında Marmaris Yat Limanı’ nda yapılacak. (Fotoğraf: Ata Sevgi)
           
Türkiye Yat Turizmi’nin dünyaya açılan kapısı sayılan, Türkiye’de tek, dünyadaki benzeri sayılı organizasyonlardan birisi olan Marmaris Yacht Charter Show, MIYC tarafından 1994 yılından beri düzenleniyor.
                
 Etkinliğin ana sponsoru ERGO Sigorta’ nın yanı sıra ALPET Marmaris Belediyesi ve BANVİT’in destek verdiği bu yılki etkinliğe katılmak için, şimdiye kadar, toplam 55 tekne ve 12 değişik ülkeden 70’in üzerinde acenta kayıt yaptırdı.
               MIYC Yönetim Kurulu’ndan verilen bilgide; “Organizasyon süresince,  sektörel konularda çeşitli seminer ve forumlar ile katılımcı kuruluşların katkılarıyla teknelerde ve karada çeşitli tanıtım organizasyonları ve davetler düzenlenecektir. Yatlar arasında hizmet rekabetini geliştirmek amacı ile bu yıl ikincisi düzenlenecek Şefler Yarışması, usta aşçılar arasında tatlı bir çekişmeye sahne olacak ve ilk üç ödüllendirilecektir.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)
__________________________
HANGİ SANDIKTA OY KULLANACAĞINIZI ÖĞRENMEK İÇİN
 lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.
 
http://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

MARMARIS 30. KEZ YAT CHARTER SHOW’A SAHNE OLUYOR
tarih Tarih: 13.05.2011, 11:37 okunma Okunma: 1559
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales