Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSTIME’ DAN EMEĞİ GEÇENLERE PLAKET
MARMARİSTIME’ DAN EMEĞİ GEÇENLERE PLAKET

                     Marmarisli üniversite öğrencisi Çağrı Öner tarafından yayıma sokulan www.marmaristime.com  sitesi; düzenlediği tanıtım kokteyli ile siteye emeği geçen gazeteciler; Temel Irmak, Ender Türkkan (www.gundemgazetesi.net), Ata Sevgi - Bülten Gazetesi ve Yenigün Gazetesi Temsilcisi ( www.marmarisbulten.com), İhsan Uludağ (Gazetem - Yenisayfa), Yüksel Erdoğru (www.yukselerdogru.com), Kaan Kaya (www.maggazinhaber.com), Ali Gündoğan(Yankı), Deniz Kezer (Yenigün Gazetesi yazarı), Sadi Tonbul (Yenisayfa) ve  Uzun ince  Ersin'e teşekkür plaketi verdi.


    Ata Sevgi
       
               Bugün (29 Ocak 2010) Friends Cafe’deki  kokteyle CHP Marmaris İlçe Başkanı Yamaç Kaya, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Halil Gökovalı ve Marmaris Dayanışma Derneği Başkanı Eşref Karaca’nın  yanı sıra yaklaşık 100 davetli katıldı.
                                
                Marmaris Time Genel Yayın Yönetmeni Çağrı Öner
yaptığı konuşmada; “Öncelikle bugün bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim.
www.marmaristime.com  olarak  2009 Kasım ayında yayın hayatına başladık. Amacımız kar etmek değildir. En genç ve en iddialı olmak, objektif olmak. Marmaris için Marmarisliler için var olmak. Kim ne yazdıysa yayınlamaya çalıştık. Hala da herkese açık bir siteyiz. Öneri ve görüşlere her zaman açığız. Biz Kimiz?.. Kazım Bencik: Hikaye Yazarı  (DEÜ),  Çağrı Öner:  Genel Yayın Yönetmeni (İEÜ), Sedef Özhan: Fotoğraf Sorumlusu (Çankaya Ü.),  Fulya Gargılı: Rehber (KEÜ),  Asya Hazal Selçuk:Şiir ve Köşe Yazarı   (Ege), Yavuz Kara:Spor ve İddaa (İEÜ), Giray Çakır: Spor Yazarı, Umut Gökovalı: Köşe Yazarı (DEÜ), Ali Kemal Özkan:Site Düzenleme (İEÜ), Onur Ozcana : Site Düzenleme (CBÜ), Engin Ekinci: Siyasi Köşe Yazarı, Doğukan Ayyıldız: Marmaris Sorumlusu, Berkay Taci Ako: İzmir Ekonomi Üniversitesi Sorumlusu (İEÜ), İbrahim Ozan Yuruk: Röportaj Sorumlusu  (İEÜ) ve Aysun Bahar Yılmaz: Moda.                 
                   
Sitemizi kurduktan sonra nasıl haber bulacağımıza geldi sıra. Neredeyse hepimiz farklı illerde okumaktayız. Sitemiz genel olarak yerel Marmaris haberleri ile ilgili ama Marmaris’te olamıyoruz. Bu noktada gerek yazılarıyla gerek haberleri ile; Temel Irmak, Ender Türkkan(www.gundemgazetesi.net), Ata Sevgi - Bülten Gazetesi ve Yenigün Gazetesi Temsilcisi (www.marmarisbulten.com), İhsan Uludağ (Gazetem - Yenisayfa), Yüksel Erdoğru (www.yukselerdogru.com), Kaan Kaya (www.maggazinhaber.com), Ali Gündoğan(Yankı), Deniz Kezer (Yenigün Gazetesi yazarı), Sadi Tonbul (Yenisayfa) ve  Uzun ince olarak tanıdığımız Ersin ağabeylerimiz devreye girdi ve bize kaynak göstermek koşulu ile haberleri alabileceğimizi söylediler. Kendilerine sonsuz teşekkürler. Site ismini bulmamızda yardımcı olan İnanç Gökmen’e de teşekkür ederiz. Ayrıca bize destekleyen MDD başkanı Eşref Karaca, CHP Marmaris İlçe Başkanı Yamaç Kaya, İbrahim Tekin, Özat Akgül, Bünyamin Sönmezateş, Hasan Şencan, Marmaris Esnaf Spor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ayyıldız, Deniz Uysaler, Doğukan Ayyıldız, Acar Ünlü, Ali Toksoy, Duran Ergül, , Hüseyin Deryal, Mehmet Oktay, Abbas Güçlü, Osman Tanburacı ve asker de ki kardeşimiz İsmet Ayyıldız’a da şükranlarımızı sunarız.” dedi.
               
Marmaristime.com’a emeği geçenlere plaketleri, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü tarafından verildi. Ayrıca Yankı Gazetesi Haber Müdürü ve DHA Muhabiri Ali Gündoğan; site tarafından yapılan anket sonucuna göre, Marmaris’te yılın gazetecisi plaketini aldı. (AjansSevgi / Marmaris)

 Yüksel Erdoğru.


İhsan Uludağ


Ender Türkkan, Temel Irmak.


Ali Gündoğan, Çağrı Öner, Eşref Karaca.


Özat Akgül

 
Arif Yavuz, Bahar Yaman, Bilge İnanç, Zeynep Köksal ve Burçak Çetinel.


Pınar Baykara, Fatma Kalemci.


Çağrı Öner, Bora Bayazıt, Ali Ayyıldız ( Dandi), Hayri Ülker.


Aras Yayıkçı, Murat Sarı, Hayri Ülker, Çağrı Öner ve Yavuz Kara.

MARMARİSTIME’ DAN EMEĞİ GEÇENLERE PLAKET
tarih Tarih: 29.01.2010, 21:27 okunma Okunma: 7287
Yorumlar
TEBRİK EDİYORUM ÇAĞRI KARDEŞİMİ.
Tarih: 01.02.2010 - 15:24 | Gönderen: ALİ ÇÖMLEKÇİ
bılgecım canım hala aynısın hıc degısmemıssın unutmadım senı:)))
Tarih: 12.07.2012 - 22:30 | Gönderen: guldane aktıkan
BILGECIM CANIM BENIM TEBRIKLERR:))
Tarih: 12.07.2012 - 22:32 | Gönderen: guldane aktıkan
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales