Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE İLK İFTAR LOKMAYLA BAŞLADI DUA İLE BİTTİ
MARMARİS’TE İLK İFTAR LOKMAYLA BAŞLADI DUA İLE BİTTİ

Ata Sevgi
            Marmaris’te Ramazan Ayı’nın ilk iftarı öncesi;
Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi, Marmaris DTO Başkanı Hasan Mengi'nin de katıldığı etkinlikte, Anatolia Meydanı’nda vefat etmiş denizcilerin ruhu için, lokma döktürüp vatandaşlara dağıttı.
            Marmaris Belediyesi de, artık geleneksel hale gelen; hayırseverlerce Ramazan ayı boyunca
Marmaris Huzurevi’nde ihtiyaç sahiplerine yapılacak olan yemek dağıtımının ilkini yaparak, yaklaşık 600 vatandaşın iftar yemeğini sağladı.

            
İftar saati geldiğinde,
Marmaris Belediyesi personeli ve basın mensupları Marmaris Huzurevi’nde Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris DTO Başkanı Hasan Mengi, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Şencan ve Marmaris Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım’ın da katıldığı iftar yemeğinde buluştular. Yaklaşık 100 kişinin katıldığı yemek, dualarla son buldu.


            Marmaris Huzurevi Derneği Başkanı Zehra Yüzak yaptığı açıklamada hayırseverlere çağrıda bulunarak; “
Yardımlaşma ve paylaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında, Marmaris Huzurevi Derneği tarafından bu yıl 9.su gerçekleştirilen iftar yemekleri dağıtımı;  hayırseverlerin ve Marmaris Belediyesi'nin katkı ve destekleriyle bayrama kadar devam edecek. bu etkinlikte her gün üç çeşit yemek ihtiyaç sahiplerinin getirdikleri kaplara konularak, iftar saatinden 2 saat önce dağıtılacaktır.. Başlangıçta 400 kişilik hazırlanacak yemekler , talebin fazla olması durumunda arttırılacaktır.
Hayırseverler, 200 kişilik et yemeği için 600 TL, tavuk yemeği için 500 TL, katkı verdikleri takdirde mutfak panosuna isimlerini yazarak kendilerini de davet ediyor ve bilgilendiriyoruz. Amacımız hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü oluşturmaktır.”
dedi. (AjansSevgi – Marmaris)

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

MARMARİS’TE İLK İFTAR LOKMAYLA BAŞLADI DUA İLE BİTTİ
tarih Tarih: 21.07.2012, 17:23 okunma Okunma: 2109
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales