Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN ÖZLENEN DAYANIŞMA
MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN ÖZLENEN DAYANIŞMA

MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN

ÖZLENEN DAYANIŞMA

      MÇD Kurucu Başkanı Ahmet Kutengin;”Yaklaşık 5 aydır derneğimizin kuruluşu için çalıştık. Önümüzdeki günlerde ilk kongremizi yapacağız. Şu ana kadar derneğimize 137 kişi üye olmak için başvurdu. Sizlerde, bizlerde bu topraklarda yaşayanlar olarak dolayısıyla havasını, suyunu, ormanlarını diğer canlılar ile paylaşmak, Marmaris ve tüm bu doğayı yarın çocuklarımıza bırakabilmek için varız ve mücadele etmekteyiz. Ben değil biz olmak istiyoruz.

Ata Sevgi

               Marmaris Çevrecileri Derneği (MÇD) daha ilk kongresini yapmadan, 137 üyeye kavuştu. 16 Eylül 2009 Çarşamba günü, Maritim Grand Azur Otel’de kuruluşunu açıklayan MÇD Geçici Yönetim Kurulu; Ahmet Kutengin, İhsan Uludağ, Işın Emre, Sevil Öksüz, Selçuk Kardaş, Cengiz Alkaya ve Taner Çamkır’dan oluşuyor.

Yaklaşık 50 kişinin katıldığı toplantıda konuşan MÇD Kurucu Başkanı Ahmet Kutengin;”Yaklaşık 5 aydır derneğimizin kuruluşu için çalıştık. Önümüzdeki günlerde ilk kongremizi yapacağız. Şu ana kadar derneğimize 137 kişi üye olmak için başvurdu. Sizlerde, bizlerde bu topraklarda yaşayanlar olarak dolayısıyla havasını, suyunu, ormanlarını diğer canlılar ile paylaşmak, Marmaris ve tüm bu doğayı yarın çocuklarımıza bırakabilmek için varız ve mücadele etmekteyiz. Ben değil biz olmak istiyoruz. Unutmayalım; orman yoksa, toprak yoksa, su yoksa bizler de yokuz sizlerde. Tüm çevreciler, vatandaşlar çevremiz için tüm olumsuzluklar için arayın, arayalım, duyurunuz duyuralım. Başka Türkiye yok, başka da Marmaris yok. “ dedi.

ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİNE PLAKET

MÇD Kurucu Başkanı Ahmet Kutengin, toplantı sonrasında, Marmaris’in artık sembolleşmiş gönüllü çevrecisi İmdat Avcı ve Maritim Grand Azur Otel adına da Satış ve Pazarlama Müdürü Korhan Kelebek’i, çevreye ve daha kuruluş aşamasında MÇD’ye katkılarından dolayı, plaketle onurlandırdı. (AjansSevgi / Marmaris)

 

MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN ÖZLENEN DAYANIŞMA
MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN ÖZLENEN DAYANIŞMA
MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN ÖZLENEN DAYANIŞMA
MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN ÖZLENEN DAYANIŞMA
MARMARİS’TE ÇEVRE İÇİN ÖZLENEN DAYANIŞMA
tarih Tarih: 27.09.2009, 17:39 okunma Okunma: 2633
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales