Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE TURİSTİK ÇOCUK BAHÇESİ HİZMETTE
MARMARİS’TE TURİSTİK ÇOCUK BAHÇESİ HİZMETTE

                   Marmaris Turizmi’nin en yoğun olduğu bölgelerden Uzunyalı’da çocuklar için eğlence merkezi hizmete girdi. Eğlence merkezi her gün 16.00 - 24.00 saatleri arası hizmet veriyor.
    
                  
Marmaris Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgide; “Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü tarafından açılan eğlence merkezi, çocukların yeni adresi oldu. İmar Revizyon Planına göre yeniden yapılandırılan Uzunyalı bölgesinde Fok Heykeli’nin yanında yer alan küçük lunaparkta, miniklerin severek vakit geçireceği çeşitli oyun aletleri bulunuyor. Dönen salıncaklar, maket arabalar özellikler geceleri ışıklarıyla çocukları cezbediyor. Oyun gruplarının yan tarafında bir de şişme oyun parkuru yer alıyor. Marmaris Belediyespor’un girişimleriyle oluşturulan özel alandan çocuklar kadar aileler de memnun.
                   
İlçedeki önemli bir ihtiyacı gideren Marmaris Belediyespor Başkanı Gökhan Uysal, açıklamasında çocukların spor faaliyetleriyle birlikte sağlıklı fiziksel ve zihinsel gelişimini sağlamayı hedeflediklerini belirterek, çocukların gelişimlerine katkıda bulunacak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. dedi.”  denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS’TE TURİSTİK ÇOCUK BAHÇESİ HİZMETTE
tarih Tarih: 04.08.2010, 20:58 okunma Okunma: 4112
Yorumlar
marmarise beldibine lunapark yapın nolur
Tarih: 21.07.2013 - 11:09 | Gönderen: beyza gümüş
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales