Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE TRAFİK TERÖRÜNE GEÇİT YOK
MARMARİS’TE TRAFİK TERÖRÜNE GEÇİT YOK

                Marmaris Zihinsel Özürlü Öğretilebilir ve Eğitilebilir Çocukları Koruma ve Eğitimlerini Sağlama Derneği (MARENGDER)  yönetim kurulu; görevine başlayan  yeni İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya’ya, makamında bir nezaket ve tanışma ziyaretinde bulundu.
                       Dün (31 Temmuz 2012)  gerçekleşen ziyarette MARENGDER Başkan Yardımcısı Emine Ülker Durmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayat Yaraş, Ata Sevgi ve dernek üyesi Emine Dağlı; Marmaris’te özellikle çarşı bölgesi başta olmak üzere motorsikletli sürücülerin  kural tanımadığını,  trafiğe yasak olan yerlerde bile, üstelik esnafları ve yayaları tehdit edercesine hem gürültü yaparak, hemde trafiği tehlikeye sokarak vurdum duymaz bir şekilde  huzur bozduklarını dile getirdiler.
                  
 Ayrıca özellikle turizm sezonunda Marmaris’te dilenci sayısının gözle görülür bir şekilde arttığına dikkat çeken MARENGDER Yönetim Kurulu Üyeleri; “ Marmaris Barlar sokağı ya da Yat Limanı civarında artık geceleri gezmeye içimiz el vermiyor. Ne bizlere ne de turistlere rahat yok.  Nereden geldiği belli olmayan dilenciler, üstelik çocukları öne sürerek  dilendiriyorlar. Artık büyükleri neler yapar düşünemiyoruz bile!.. Bu şikayetlerimize bir çözüm lütfen..” dediler.  
              Marmaris Emniyet Müdürü Sarıkaya da; Muğla Çevik Kuvvet Şube Müdürü iken Marmaris’e atandığını, öncesinde Bodrum’da  İlçe Müdür yardımcısı olarak görev yaptığına dikkat çekerek; “Maalesef turizm bölgelerinde bu motorsiklet sorunu ön plana çıkıyor. Konuyu öncesinden biliyorum. Gereğini yapacağız. “dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

MARMARİS’TE TRAFİK TERÖRÜNE GEÇİT YOK
tarih Tarih: 01.08.2012, 03:02 okunma Okunma: 2458
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales