Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE PROTOKOLÜ BU KEZ BASIN OLUŞTURDU
MARMARİS’TE PROTOKOLÜ BU KEZ BASIN OLUŞTURDU

                              Marmaris Basını belki de ilk kez bir davette, A protokol olarak, haber yaparken haber oldu.
            Marmaris Yalı Lions Kulübü; 24 Temmuz Türk Basını’ndan Sansürün Kaldırılışı’nın 105. Yıl Dönümü ve Basın Bayramı nedeniyle,
basın mensuplarına özel bir iftar yemeği verdi.

Ata Sevgi
            Marmaris Yat Limanı Mercan Restaurant ev sahipliğinde,
dün ( 23 Temmuz 2013) gerçekleşen davette,
belkide Marmaris tarihinde bir ilk yaşandı ve bugüne kadar sürekli çalışan ve özellikle protokol masalarını takip eden gazeteciler, A Protokol Üyeleri oldu.

            Hoş sohbet içerisinde gerçekleşen yemekte; Marmaris basın kuruluşlarından Kanal 48 TV, Marmaris TV,  Gündem Gazetesi, Çağdaş Marmaris Gazetesi, Manşet Gazetesi, Yankı Gazetesi, Yenisayfa Gazetesi, Bülten Gazetesi ve Yenigün Gazetesi çalışanları katılarak, belki de ilk kez haber yaparken, haber olmanın keyfini yaşadılar.

           Romanyalı sokak çalgıcısı Aleksandra’nın da sürpriz bir şekilde Akordiyon'u ile yaptığı müzikle  renk kattığı,   yaklaşık 30 kişinin katıldığı yemekte söz alan Marmaris Yalı Lions Kulübü başkanı Aydan Düzenli Erkefeli  konuşmasında;  “ Öncelikle hepinizin, kutsal Ramazan Ayı’nızı kutluyoruz. Bugün burada; yılın her günü yanımızda olan, siz değerli basınımızla birlikte olarak, iftar soframızı paylaşmak istedik. Bugün için her ne kadar basın özgürlüğü hala kısıtlanmaya çalışılıyorsa da, siz çok değerli sevgili basın emekçisi arkadaşlarımız görevinizi en iyi şekilde yapmak için uğraşıyor, halka gerçekleri anlatıyorsunuz. 24 temmuz bilindiği gibi; Kurtuluş Savaşı’mızın Zafer belgesi olan, Lozan Barış Antlaşması’nın da 90. Yıldönümüdür ve ülkemizin bağımsızlığını, ülkemizde gözü olan diğer uluslara, devletlere kanıtlamıştır. Kısaca bugün burada, hem emekçi özgürlükçü basınımızın bayramını hem de Türkiye Cumhuriyeti’mizin bağımsızlığını bir kez daha hatırlıyor, gurur duyuyoruz.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)

BAYRAM GELİYOR KUTLARKEN
KAZANMAYA NE DERSİNİZ?
 
Tıklayın!..

http://www.marmarisbulten.com/Haber/RAMAZAN_BAYRAMi_KUTLAMALARi_2013

MARMARİS’TE PROTOKOLÜ BU KEZ BASIN OLUŞTURDU
tarih Tarih: 24.07.2013, 05:33 okunma Okunma: 1265
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales