Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS'TE MAGAZİN VIP SINIFINDA
MARMARİS'TE MAGAZİN VIP SINIFINDA
MARMARİS’TE MAGAZİN
VIP SINIFINDA  
   
            Marmaris Fuarcılık Organizasyon firması (MARFO) bünyesinde yayın hayatına başlayan (Very Important Person) VIP MAGAZİN Gazetesi okuyucuları ile buluştu.

            Genel Yayın Yönetmenliğini Marmaris’in tanınmış gazetecilerinden  Kaan Kaya’nın üstlendiği, VİP Magazin Gazetesi 15 günde bir 24 sayfa, tamamen renkli, 2 bin adet yayınlanacak.

 İlk etapta Marmaris,  Bodrum ve Muğla’da  yayınlanacak olan VIP Magazin Gazetesi, YAY-SAT Dağıtım tarafından tüm gazete bayilerinde okuyucuları ile buluşacak.

             VIP Magazin Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kaan Kaya, amaçlarının sektördeki boşluğu doldurmak olduğunu belirterek, “Hedefimiz Marmaris’te 24 saat süre ile gerçekleşen etkinliklerin,  kişisel haklara saygı göstererek, halka kısa sürede duyurulması.  Aylık yayınlarda birçok haber zaman aşımına uğruyor. Magazin olayı ise, çok çabuk eskiyen bir olgu. Bu nedenle 15 günlük yayın periyodunda, etkinlikleri çok fazla eskimeden okuyucularımıza en kısa sürede ulaştırmayı hedefledik.
             Tirajımız şimdilik 2 bin adet olup  Muğla, Bodrum ve Marmaris’te yaşayan ve buraya tatile gelen okuyucularımız ile buluşacağız. Önümüzdeki dönemde tirajımızı 5 bine yükselteceğiz.  Okuyucularımız, VIP Magazin'i tüm Muğla genelindeki bayilerde bizi bulabilecek” dedi. (AjansSevgi / Marmaris) 
MARMARİS'TE MAGAZİN VIP SINIFINDA
tarih Tarih: 20.06.2009, 02:07 okunma Okunma: 3852
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales