Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE KAYBOLAN İNGİLİZ KIZI JONES BULUNDU
MARMARİS’TE KAYBOLAN  İNGİLİZ KIZI JONES BULUNDU

                     Annesi ile birlikte Marmaris’te yaşayan büyükannesinin yanına tatile gelen 16 yaşındaki İngiliz F.K.Jones,  daha önce sanal ortamda tanışıp Marmaris’te buluştuğu 23 yaşındaki  Barmen Türk  M.C.E ile 4 gün önce kayıplara karışmıştı.

Ata Sevgi
OLAY NASIL GELİŞTİ

                     40 yaşındaki İngiliz Rhonda Jones, kızı ile 1 Temmuz’da Marmaris’te yaşayan annesini görmek, hem de tatil yapmak için Marmaris'e geldi.
                Jones ana kız 
bir otele yerleşti. 10 günlük rüya gibi bir tatilin son günü,
Rhonda Jones, ülkelerine dönmek için geceden bavularını topladı. Jones, sabah kalktığında kızının olmadığını farketti. Telaşlanıp, otel yetkililerine sorduğunda kızının bir erkek ayrıldığını, yanında bavullarının olduğunu da öğrendi.
                
Telaşlanan anneyi telefonla arayan kızı F.K.J.’nin "Sevdiğim Türk genci ile gidiyorum. Evleneceğim. İngiltere’ye dönmeyeceğim" demesi üzerine Jones, şoke oldu.       Hemen İngiltere’nin Marmaris Fahri Konsolosluğu’na gidip durumu anlattı. Daha
sonra Çarşı Polis Merkezi’ne giden Jones, tercüman eşliğinde verdiği ifadesinde, kızının sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta tanıştığı bir Türk genci tarafından sevgi sözcükleri ile kandırılıp, alıkonulduğunu ileri sürüp şikayetçi oldu.
           
Yoğun aramalar devam ederken Muğla Polisi, ikilinin kullandığı cep telefonu sinyalinden dün saatler 10 sıralarını gösterirken, saklandıkları yeri buldu. Kaçak çift, Muğla merkez Kötekli’de bir evde yakalandı ve ifadeleri alınmak üzere Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. (AjansSevgi Marmaris)

BAYRAM GELİYOR KUTLARKEN
KAZANMAYA NE DERSİNİZ?
 
Tıklayın!..

http://www.marmarisbulten.com/Haber/RAMAZAN_BAYRAMi_KUTLAMALARi_2013

MARMARİS’TE KAYBOLAN  İNGİLİZ KIZI JONES BULUNDU
tarih Tarih: 16.07.2013, 04:07 okunma Okunma: 1322
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales