Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TE DEVLET MARTI EL ELE NİCE ZAFERLERE
MARMARİS’TE DEVLET MARTI EL ELE NİCE ZAFERLERE

                       Marmaris Martı Marina ve Otelleri bir kez daha, “Milli bayramlarda, ben her zaman varım.” dedi.
            Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral’ın  himayesinde,  Martı Grubu  geleneğini bozmadı ve bir kez daha 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu’na ev sahipliği yaptı.
            Orhaniye Köyü’ndeki Martı Marina’da başlayan kutlamalar, İçmeler’de bulunan Martı Resort Deluxe Hotel havuz başında verilen resmi resepsiyonla son buldu.

Ata Sevgi

            Afyonkarahisar  yakınlarındaki Dumlupınar’da; Başkomutan Mustafa Kemal Paşa tarafından yönetilen ve 26 Ağustos 1922’de başlayan, 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanan, 9 Eylül’de hedefine ulaşan ulusal şahlanışın ve  30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91.Yıl dönümü…
            Marmaris’te Martı Grubu geleneği sürdürerek, Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral’ın  resmi himayesinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu’na bir kez daha ev sahipliği yaptı.
             Marmaris’in
Orhaniye Köyü’ndeki Martı Marina’da akşam saatlerinde başlayan kutlamalar, İçmeler’de bulunan Martı Resort Deluxe Hotel havuz başında verilen resmi resepsiyonla son buldu.
            Martı Marina’da Marina Müdürü Zafer Ergül ve eşi Ayşe Ergül ev sahipliğinde akşamüstü verilen kokteyle Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral, İlçe Jandarma Komutanı Cafer Öz, Orhaniye Köyü Muhtarı Arif  Ulupınar, Selimiye Köyü Muhtarı Osman Coşkun ve davetlilerden yerli yabancı yaklaşık 100 kişi katıldı.

            Günün anısına Antik Kilise’de gerçekleşen programda önce İzbarto İzcileri Atatürk Oratoryosunu sundu sonrasında da,  sanatçılar kemanda Deniz Mumcu, piyanoda Cemal Demir ve flütte Ezgi Çetin Demir, dinleyicilere klasik müzik konseri sundular.
Marmaris’te gelenek yine bozulmadı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması Martı Resort Hotel’de gerçekleşen final resepsiyonuyla son bulu. ( Ajans Sevgi Marmaris) 

Salih - Pembe Sargın, Elif Aydar, Elif Candaş Emiroğlu, Zeynep Erdilek, Lisa Zimme.

Halit - Aydan Erkefeli, Hande - Gökhan Yıldırım.

MARMARİS'İN TEK GÖZ MUAYENEHANESİ HİZMETTE Tıklayın!.. http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiSiN_TEK_GOZ_MUAYENEHANESi_HiZMETTE/

 MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS’TE DEVLET MARTI EL ELE NİCE ZAFERLERE
tarih Tarih: 01.09.2013, 03:55 okunma Okunma: 2428
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales