Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’TEN DÜNYAYA BİSİKLET ŞÖLENİ 27 NİSAN’DA
MARMARİS’TEN DÜNYAYA BİSİKLET ŞÖLENİ 27 NİSAN’DA

                 Bugün İstanbul’da “Avrupa’dan Asya’ya” etabıyla başlayan 47. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu;  yarın Kuşadası – Bodrum, 26 Nisan’da Bodrum – Marmaris, 27 Nisan’da Marmaris – Pamukkale, 28 Nisan’da Pamukkale – Fethiye, 29 Nisan’da Fethiye – Finike, 30 Nisan’da Tekirova – Manavgat etabıyla devam edecek ve 1 Mayıs’ta koşulacak Side – Alanya etabıyla son bulacak.
                
Muğla Valiliği’nden verilen bilgide; “Dünya’daki 17 yarıştan birisi olan “Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu”nun 47’ncisi, 24 Nisan – 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Toplam mesafesi 1.387 km. olan bisiklet turu, TRT ve EUROSPORT ekranlarından canlı olarak izleyicilerle buluşacak.
  
            Uluslararası boyutta gerçekleştirilen “Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu”, ülkemizin sahip olduğu kültürel zenginliklerin ve doğal güzelliklerin tanıtımına büyük katkılar sağlıyor.
                
Muğla Valiliğince, bisiklet turunun gerçekleştirileceği, Bodrum, Milas, Marmaris, Fethiye, Ula, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Yatağan Kaymakamlıklarıyla, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüklerine bir yazı gönderilerek, bisiklet turuyla ilgili her türlü önlemin alınması istendi.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

----------------------------------------------
12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak  Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde
OYUNUZ HANGİ PARTİYE?
Oy kullanmak için lütfen linki tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/anket.php

MARMARİS’TEN DÜNYAYA BİSİKLET ŞÖLENİ 27 NİSAN’DA
tarih Tarih: 24.04.2011, 20:49 okunma Okunma: 1703
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales