Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSSPOR GECESİNE PROTESTO GÖLGESİ!..
MARMARİSSPOR GECESİNE PROTESTO GÖLGESİ!..

MARMARİSSPOR GECESİNE

PROTESTO GÖLGESİ!..
 Ata Sevgi / Marmaris

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün dayanışma yemeğine, yıllardır Marmaris’e hizmet eden Marmaris'in  ilk televizyonu Kanal 48 davet edilmeyince, Marmaris Basını’nın çoğunluğunu oluşturan gazeteciler, protesto ederek katılmadılar.

Dün ( 21 Kasım 2008) Grand Yazıcı Club Turban’ da yapılan yemeğe Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat, Aksaz Deniz Üs Komutanı Yalçın Kavukçuoğlu, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Turunç Belediye Başkanı A. Fuat Fidan, Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli ve Bursaspor Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı'nın yanı sıra yaklaşık 1200 davetli katıldı.

         Gecede Marmarisspor’a  kuruluş aşamasında emek veren ilk sporcuları; Mustafa Uygun, Halil İlgün, Mustafa Kutluay, Kamil Okan, Süleyman Toklaç, Özdal Görgül, Mustafa Ünlü, Erdinç Düzenli, Mustafa Gebeş, Turgut Çakıcı, Korkut Karaca ve  Barbaros Kurum’a onur plaketi verildi.

          Söz alan Marmaris Belediye Başkanı ve Marmarisspor Onursal Başkanı Ali Acar; “ Göreve geldiğimiz 4.5 yıl içerisinde Marmarisspor’u kurumsal bir yapıya kavuşturduk.” dedi.

 
ORTACALI ANNEYE DE ÖDÜL

 

            Marmarisspor Kulüp Başkanı Duran İlgün; Futbol Altyapısı’nda oynayan Onur Deniz Kurt’un annesi Ümran Kurt’ a oğlunu 4 yıldır, haftanın 4 günü Ortaca’dan Marmaris’e getirip götürdüğü için plaket vererek ödüllendirdi.(AjansSevgi)
 
Derya - A. Serdar Polat
 
Yalçın Kavukçuoğlu ve eşi.
 
Okşan – Kemal – Duran İlgün.
 
 Mehmet – Seyhan Koşar, Selma – İbrahim Güngör.
 
 
Atika – Anıl Şen.
 
 
 
Fettah – Deniz Gürpınar, Bahtiyar – Necmettin Yankol, Murat - Melahat Kaya.
 

 

 Nesrin – Mehmet Mete.

 

Armutalan Minibüs Şoförleri; Mesut Uraz, Mutlay Yücel, Ali Sarıdüz, Bayram Kocaefe.

 

 

 

 

 

MARMARİSSPOR GECESİNE PROTESTO GÖLGESİ!..
tarih Tarih: 22.11.2008, 15:35 okunma Okunma: 6816
Yorumlar
Sizde abartmışsınız ama!!! Ne var bunda?.. Ali Acar' ın belediye başkanı olduğu sürede farklı bir şey mi oldu sanki... BEN SİZİN BAŞKANIZIM, BEN NE DERSEM O OLUUUR!... Politikası. Biz de sizi hakiki gazeteci sanırdık, açık açık yazmamışsınız Ali Acar istemedi diye çağırılmadı Kanal 48, DİYEMEMİŞSİNİZ. Size de yazıklar olsun!!!
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: İşte bu Bizim Hikayemiz
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales