Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSSPOR'UN LİGLERDE TAKIMI KALMADI
MARMARİSSPOR'UN LİGLERDE TAKIMI KALMADI

MARMARİSSPOR’UN

LİGLERDE TAKIMI KALMADI

Ata Sevgi

Marmaris Belediye Gençlik Spor Kulübü; Türkiye 3. Ligi’nde mücadele eden Basketbol ve Voleybol takımlarından sonra, bu kez de geçen yıl 2.Lig’de mücadele eden ancak 3. lig’e düşen futbol takımını da ligden çekti.

            Bu gün ( 6 Ağustos 2009) kulüp adına açıklama yapan, Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkan Vekili Gökhan Uysal; “ Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü 10  farklı branşda faaliyet veren Türkiye’nin sayılı kulüplerinden birisidir. Futbol, Basketbol, Voleybol, Yüzme, Yelken, Tenis, Masa Tenisi, Satranç, Briç, Atıcılık ve Avcılık branşlarında her zaman başarılara imza atmış, sporcularımız milli takımlara kadar yükselmiştir.

            Başarının olduğu yerde imkanlar da önemli yer tutmaktadır. Ancak Türkiye’nin de içinde bulunduğu durum doğrultusunda, kulübümüzde bu krizden etkilenmiş, tüm arayışlarımıza ve çalışmalarımıza karşın yeterli yardım ve sponsor desteği bulunamamıştır.

             Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak dün yapılan toplantıda Futbol, Basketbol ve Voleybol şubelerimizin A Takımlarında; maddi olanaksızlıklar ile iddia gelirlerinin anormal ve beklenmedik bir şekilde düşmesi nedeniyle liglere katılmama kararı almak zorunda kalmıştır. Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü olarak en fazla önem verdiğimiz altyapılarımızda faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz ve başarılı sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz. Dedi (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİSSPOR'UN LİGLERDE TAKIMI KALMADI
tarih Tarih: 06.08.2009, 19:59 okunma Okunma: 1926
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales