Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSSPOR'DA YENİ BAŞKAN UYSAL
MARMARİSSPOR'DA YENİ BAŞKAN UYSAL

MARMARİSSPOR’DA

YENİ BAŞKAN UYSAL
                 Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün, olağanüstü yapılan genel kurulu’nda Hüseyin Gökhan Uysal başkan seçildi.

Marmaris Belediyesi Huzurevi’nde70 üyenin katıldığı, bugün (28 Ağustos 2009) yapılan Genel Kurulu'nda; Divan Başkanlığı’nı Halil Gökovalı, Divan Üyeliği’ni  Reşat Arslan ve Birgül Tan yaptı.

              H. Gökhan Uysal Başkanlığı’nda yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Tural İlgün, Hilmi Kısa, Ömer Faruk Güven, Hüseyin Şahin, Bahattin Kabaçam, İsmet Kamil Öner, Salih Karaba, Melih Baş, Bora Ayyıldız ve Halil Birol.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Mehmet Tokgöz, Mehmet Oktay, Yaşar Özkan, Fatih Öztürk, ve Hasan Şencan.

Denetleme Kurulu Üyeleri: Hakkı Şevket Bayındır, Ayhan Yalçın ve Zehra Yüzak.

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Sengün Tuğrul, Ali Kutluay ve Halil Gökovalı.

ASKF Temsilcileri: Ömer Sarıoğlu, Hüseyin Şahin ve Ömer Faruk Güven.

 
GİDERLER YÜZÜNDEN ZORUNLU AMATÖR OLDUK
 

    Genel kurulda söz alan ve geçmiş dönem başkanı Duran İlgün’e teşekkür plaketi veren Marmaris Belediye Başkanı ve Marmaris Belediyespor Onursal Başkanı Ali Acar, profesyonel ligde oynayan futbol, basketbol ve voleybol takımlarını;  giderlerin bütçeyi karşılamadığı için liglerden çekmek zorunda kaldıklarına dikkat çekerek; “Profesyonellikte duygusallığa yer yoktur. Önünüzdeki tablonun şartlarını uygulamak zorundasınızdır. İddiadan gelen gelir yapılan yeni düzenleme ile %10’a düşürüldü. Bu rakkamlarla takımlarımızı ayakta tutmak imkânsız. Önümüzü göremiyoruz. Masraf makası gittikçe aleyhimize açıldı. Mecburen üzülerek bu kararları vermek zorunda kaldık.

             Bizler kulümüzü açık ve şeffaf olarak 2004’den beri yönetiyoruz. Kurumsal bir yapıya sahibiz. 5 kuruşun hesabı kayıtlıdır. Geçmiş dönemin, sporcularla yaptıkları kanunlara uymayan işlemler yüzünden mahkeme kararlarıyla 100 binleri ceza olarak ödedik. Bugün dışardan konuşanlar 5 bin lira verip te bir forma reklamı bile almadılar. Bizler alt yapıya önem verdik. Geçmiş dönemlerde Marmaris Belediyespor, Belediyenin hizmet binası içindeki hesap işleri ve muhasebe servislerinden idare ediliyordu. İşte o idare şekli Marmaris’in imarını ve turizmini bu hale getirdi. Bizler ise o kaynaklara tevessül etmedik.” dedi.(AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİSSPOR'DA YENİ BAŞKAN UYSAL
tarih Tarih: 28.08.2009, 20:48 okunma Okunma: 3090
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales