Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ SOKAK HAYVANLARI DA İSTİYOR
MARMARİSLİ SOKAK HAYVANLARI  DA İSTİYOR

                Marmarisli hayvan severler:” Aliağa Belediyesi’nin, son 3 ayda kentin muhtelif 30 noktasına yerleştirdiği otomatik suluklar, sevimli dostlara can verdi.
     
     Sokak hayvanları, yaz boyunca su ihtiyacını otomatik suluklardan karşıladı. Bu uygulama Marmaris’te neden yok? Sevgili can dostlarımız için bu uygulamanın Marmaris’te de yapılmasını bekliyoruz!.."
EGE VE MARMARİS’İN MASKOTU 2013 AŞK SEZONUNU AÇTI
Haber: Golden Bülten
                                   İzmir’in Aliağa Belediyesi Basın Müşaviri Ali Osman Karatekin’in bugün (4 Eylül 2013) verdiği bilgiye göre; sokak hayvanlarının su ihtiyacını gidermek için belediye  temizlik işleri ekipleri desteğiyle, ilçedeki park ve bahçelere ilk aşamada 30 adet otomatik suluk yerleştirildi.
                Bu uygulama Marmaris'te neden yok, diyen Marmarisli hayvan severler:  Sevgili can dostlarımız için bu uygulamanın Marmaris’te de yapılmasını bekliyoruz!.." dediler.
              Uygulama sokak hayvanları için tasarlanan ve içindeki şamandıra sayesinde temiz su akışı sağlayan otomatik suluklar sevimli can dostlarına can suyu oldu.  Hayvanlar için sağlık koşullarına uygun bir şekilde üretilen ve 4 litre su haznesine sahip. Şehir şebekesine bağlanan suluklar otomatik olarak doluyor.
 

 BU KENT TÜM CANLILARIYLA BİRLİKTE YAŞIYOR                                        Aliağa Belediye başkanı Ömer Turgut Oğuz, “Sevimli dostlarımız susuz kalmasın” düşüncesiyle yaz boyunca kentimizdeki park ve yeşil alanlara otomatik suluklar yerleştirdik.

                 Bu kent, sadece insanlar için değil, tüm canlılarıyla birlikte yaşıyor. Sevimli dostlarımız hepimize emanet. Onların ihtiyaçlarını karşılamak için başlattığımız bu uygulamanın yararlı olduğunu düşünüyorum. Bu sulukları koruyarak ve temiz tutarak can dostlarımıza sahip çıkalım” dedi. (AjansSevgi Marmaris)


ANİMARİS  Veteriner Kliniği
Şükrü Ulupınar Tel: 
412 77 85 - 0536 760 11 41
Çıldır Mah. İnönü Cad. No:40
 
İ. Mermerci İ.Ö Okulu Karşısı
 MARMARİS

MARMARİS'İN TEK GÖZ MUAYENEHANESİ HİZMETTE Tıklayın!.. http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiSiN_TEK_GOZ_MUAYENEHANESi_HiZMETTE/

 MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİSLİ SOKAK HAYVANLARI  DA İSTİYOR
tarih Tarih: 04.09.2013, 18:50 okunma Okunma: 2534
Yorumlar
marmaris belediye çok zayıf diyemiycem yetersiz isteksizz barınağın bir tabelası bile yok turuzimin gözbebeği bir yer için utanç verici başkan hayvan sevmiyor akla ilk gelen o
Tarih: 04.09.2013 - 22:51 | Gönderen: tülay yıldız
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales