Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ MİNİKLER FESTİVAL YÜRÜYÜŞÜNDE
MARMARİSLİ MİNİKLER FESTİVAL YÜRÜYÜŞÜNDE

                      Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi amacıyla, ana sınıfı öğrencilerin katıldığı, 2005 yılından beri her yıl düzenlenen festival yürüyüşü Marmaris’i renklendirdi.
                   
Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan ve velilerinde de katıldığı dün (25 Mayıs 2011) yapılan yürüyüşte 6 yaş grubu minikler, ellerindeki pankartlarla, sanki büyümüşte küçülmüş bir görüntü sergilediler.


                    
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan yaptığı açıklamasında; “Okul Öncesi Eğitimin önemini vurgulamak adına her yıl farklı biçimlerde düzenlediğimiz etkinliğimizi, bu yıl İlçemizde Festival Yürüyüşü olarak yapılmasını değerlendirdik. Bakanlığımızın da 2005 yılından bu yana üzerinde yoğun bir biçimde durduğu bu konu daha mutlu, daha başarılı ve paylaşmayı daha çok becerebilen öğrenciler yetiştirme adına çok önemlidir. Bugün yürüyüşe katılan çok değerli minik öğrencilerime, Saygıdeğer Velilerimize ve bu organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen tüm Öğretmen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”  dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
_____________________________
SEÇİMDEN ÖNCE SON ANKET 
 Oy kullanmak için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/anket

MARMARİSLİ MİNİKLER FESTİVAL YÜRÜYÜŞÜNDE
tarih Tarih: 26.05.2011, 12:51 okunma Okunma: 1484
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales