Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ KARADENİZLİLER’DEN KAYMAKAMA HEMŞEHRİ ZİYARETi
MARMARİSLİ KARADENİZLİLER’DEN KAYMAKAMA  HEMŞEHRİ ZİYARETi

Ata Sevgi
            Marmaris Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, 29 Ağustos’ta göreve başlayan Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral’ı makamında ziyaret etti.
            
Marmaris Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden verilen bilgiye göre; Dernek Başkanı Temel Irmak, Yönetim Kurulu üyeleri, Kemal Kalemci, Bedri Kurtuluş ve Giyasettin Doğanay, Marmaris Kaymakamlığına atanan aslen Trabzon’un Of ilçesinden olan Ali Galip Saral’a, bir tanışma ve nezaket ziyaretinde bulundular.
            Ziyaret sönrası görüşlerini dile getiren Marmaris Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Temel Irmak; “Kaymakamımızın Karadenizli olması bizim için gurur ve onur kaynağıdır. Başarılar diledik. Görevinin hayırlı olmasını temenni ettik. Sağolsun kendisi bizi sıcak karşıladı. Kısa bir sürede olsa Marmaris ve Karadeniz hakkında ve ortak dostlarımız hakkında sohbet ettik” dedi.
            Kaymakam Ali Galip Saral’da, Marmaris’e hemen hemen her yıl geldiğini, bugüne kadar Marmaris’ten hep hizmet aldığına dikkat çekerek,” Aynı zamanda Fethiye’de de çok bulundum. Burada sevdiğim saydığım büyüklerimde var. Hizmet çok aldım Marmaris’ten, şimdi de hizmet etme görevimiz var. Burada sivil toplum örgütleri ve hemşehri derneklerine çok büyük görevler düşüyor.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
_______________________________
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİSLİ KARADENİZLİLER’DEN KAYMAKAMA  HEMŞEHRİ ZİYARETi
tarih Tarih: 11.09.2012, 14:31 okunma Okunma: 1550
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales