Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ GÖNÜLLÜYE BİR ÖDÜLDE BARTIN’DAN
MARMARİSLİ GÖNÜLLÜYE BİR ÖDÜLDE BARTIN’DAN

          Yaptığı gönüllü hizmetlerle Marmaris’te herkesçe tanınan, kimsesiz çocukların ağabeyi olumlu lakaplı Yaşar Yiğit’e bir ödül de Bartın Valisi’nden geldi. Bartın Valisi İsa Küçük, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Gözde Birsöz Çocuk Yuvası'nda kalan kimsesiz çocuklara yüzlerce hediye gönderilmesine neden olduğu gerekçesiyle, Marmaris Kaymakamı Makam Şöförü Yaşar Yiğit'i plaketle onurlandırdı. 
           Vali Küçük, Muğla Hamle Gazetesi'nce de 2008'de Muğla'da yaşayan Yılın Vatandaşı' seçilen Yaşar Yiğit'e plaketin yanı sıra bir de teşekkür yazısı gönderdi. Vali Küçük teşekkür yazısında;”Gözde Birsöz Çocuk Yuvası'nda kalmakta olan yavrularımıza göndermiş olduğunuz hediyeler, yetkililere iletilmiştir. İçinde bulunduğumuz toplumumuzun maalesef kanayan yarası olan ve gerek devletimizin imkanları ve gerekse bireylerin yardım ve  destekleri ile hayata tutunmaya çalışan kimsesiz çocuklarımıza sahip çıkmak, birey olarak onların hayatın her safhasında yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına yaptığınız bu güzel hareket, kuşkusuz minik yavrularımızın kalplerine ışıltı olarak yansımıştır. Örnek davranışınız ve çalışmalarınız adına şahsım, Valiliğim ve Bartınlılar adına teşekkür eder, sağlık ve esenlikler dilerim.”dedi.
            Kendisine hiçbir karşılık beklemeden sürekli destek veren hayırseverlere teşekkür eden Yaşar Yiğit’te, “Çok değerli Burger King Marmaris Şubesi yetkili müdürleri Hamza bey ve Yasin Kırcı’ya 747 parça oyuncak, Chicco Bebe işletmecisi Sayın  Kayhan Budak ise 0,6 yaş çoğu kıyafet olan 425 parça bebek eşyası bağışladı. Ben de bu hediyelerin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında kargo hizmetlerinden dolayı Hasan Derli arkadaşıma da ayrıca teşekkür ediyorum.  Ayrıca Sayın Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat ve değerli eşine de bana bu olumlu ve hayırlı işlere imza atmamda destek vermeleri, beni ayrıca onurlandırıp güçlendirmiştir.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİSLİ GÖNÜLLÜYE BİR ÖDÜLDE BARTIN’DAN
tarih Tarih: 13.12.2009, 22:01 okunma Okunma: 1845
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales