Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ ENGELLİ ÇOCUKLAR İFTARDA BULUŞTULAR
MARMARİSLİ ENGELLİ ÇOCUKLAR İFTARDA BULUŞTULAR

                       Marmaris Zihinsel Özürlü Öğretilebilir ve Eğitilebilir Çocukları Koruma ve Eğitimlerini Sağlama Derneği (MARENGDER) Yönetim Kurulu;  Beldibi Sıtkı Zaralı İlköğretim Okulu Engelli Sınıfları öğrencileri ve ailelerini iftar yemeğinde buluşturdu.


       
             Marmaris Polisevi’nde dün (3 Ağustos 2012) gerçekleşen; MARENGDER Başkanı Ayhan Dursun, Başkan Yardımcısı Emine Ülker Durmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayat Yaraş ve Ata Sevgi’nin ev sahipliği yaptığı yemekte;  32 kişi bir araya gelerek, Ramazan Bayramı öncesi manevi sevinç yaşadılar.
           
            MARENGDER Başkan Yardımcısı Emine Ülker Durmaz ve Sayman Hayat Yaraş’ın koordinasyonuyla gerçekleşen yemeğe; CHP Marmaris İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Akcan, Kadın Kolları Başkanı Sibel Gökçe ve Kadın Kolları Üyesi Yasemin Esin de katılarak, çocukların bu sevincine ortak oldular.
       
            MARENGDER Başkan Yardımcısı Emine Ülker Durmaz yemek sonrası yaptığı açıklamada; “Çocuklarımızı engelli engelsiz diye ayıramayız. Bütün çocuklarımız bizim için aynı değerdedir. Ama günümüz şartlarında engelli çocuklarımızın fiziksel durumlarını da dikkate alarak, Ramazan Ayı’nın maneviyatını hep birlikte huzurla yaşamak istedik. Derneğimizin amacı zaten bu çocuklarımıza, gerek maddi gerek manevi daha iyi şartlarda gerçekleşecek bir geleceğe katkı sunabilmek.” dedi.


            Yemekte,  Marmarisliler’in yakından tanıdığı Sihirli Aile’nin annesi Nergis Börekçi; şekilden şekile soktuğu, rengarenk sosis balonları çocuklara hediye ederek, doyasıya eğlendirdi. (AjansSevgi / Marmaris)

Ata Sevgi, Emine Ülker Durmaz, Ayhan Dursun ve Hayat Yaraş.

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

MARMARİSLİ ENGELLİ ÇOCUKLAR İFTARDA BULUŞTULAR
tarih Tarih: 04.08.2012, 05:21 okunma Okunma: 2450
Yorumlar
Sizleri ve emegi gecenleri kutlarim. Basarilar
Prof Dr nurettin Demir
Mugla Milletvekili
Tarih: 04.08.2012 - 07:41 | Gönderen: nurettin demir
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales