Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ DALGIÇLAR KIŞ TURİZMİ İÇİN BİRLEŞİYOR
MARMARİSLİ DALGIÇLAR KIŞ TURİZMİ İÇİN BİRLEŞİYOR

                              Marmaris’te dalış turizmine hizmet veren 12 dalış okulu çalışanı yaklaşık 100 kişi; daha verimli çalışabilmek için, dernek kuruyorlar.
                    
Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi’nin de destek verdiği oluşumun ilk çalışması, kış dalış turizmini canlandıracak yeni batıklar oluşturmak.

Ata Sevgi
                        Dün (23 Ocak 2013) Marmaris Deniz Ticaret Odası Salonu’nda  Marmaris DTO Başkanı Hasan Mengi’nin ev sahipliğinde basın toplantısı düzenleyen Dalış Eğitmenleri Behçet Kutlu ve Servet Karnap yaptıkları açıklamada: “                           Marmaris’te 12 dalış okulu bünyesinde dalış turizmine hizmet veren yaklaşık 100 arkadaşımız var ve turizm sezonunda günlük 250 – 300 kişiye hizmet veriyoruz. Dalma sporu yılın dört mevsimi yapılabilinir. Biz şimdi Marmaris Deniz Ticaret Odası’nın da verdiği destekle bir araya gelerek dernek kuruyoruz. Oluşumumuzun hali hazırda kış turizminide arttıracak bir projesi var. Yerini belirlediğimiz deniz trafiğini de etkilemeyecek alanlarda yeni dalış alanları olarak hizmet verecek, batıklar oluşturacağız. Şu an elimizde  iki üç adet labirent havuz var. Bunları önümüzdeki sezona yetişecek şekilde batıracağız. Bu batıklar yeni balık yuvaları oluşturacak denizaltı dünyasının da canlanmasına katkıda bulunacaklar.” dediler. (AjansSevgi / Marmaris)
 ______________________

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİSLİ DALGIÇLAR KIŞ TURİZMİ İÇİN BİRLEŞİYOR
tarih Tarih: 24.01.2013, 16:09 okunma Okunma: 1888
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales