Marmaris Bülten
ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE MARMARİS’TE CANLI MÜZİK AKŞAMLARI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ CHP SEÇMENİ BAYSAL’I İSTİYOR
MARMARİSLİ CHP SEÇMENİ BAYSAL’I İSTİYOR

                            Önümüzdeki yıl 30 mart’ta yapılacak yerel seçimlerde;  CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı’nın belirlenmesi için, düne kadar üye bazında ön seçim yada eğilim yoklaması yapılacağı beklentisi içinde olan Marmarisli CHP’li seçmenlerin endişeli bekleyişi devam ediyor.
            Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk’ün verdiği bilgiye göre;   Muğla ili genelinde aday atamaları yapıldı ve bugün de (24 Kasım 2013) Muğla merkez (Menteşe), Dalaman ve Ula İlçeleri için ön seçim yapılıyor.

            “Peki Marmaris ne olacak?” sorumuza karşılık; daha öncesinde bize yaptığı açıklamada; “CHP Genel Merkezi’ne ön seçim için 17 Kasım için müracaat ettiklerini ama genel merkezin, “17 Kasım erken olur ama 24 Kasım için olabilir.” dediğini dile getiren Muğla İl Başkanı Öztürk ayrıca kendisinin ve il yönetimin açık açık Ali Acar’dan yana taraf olduklarını söylemişti. Sonrasında yine görüşlerini aldığımız Öztürk, bu kez de topu CHP Genel Merkezi’ne atarak;  partili belediye başkanı olan yerlerde ön seçim olmayacağını, anlaşma yapılan iki bağımsız anket kuruluşuyla kamuoyu yoklaması yapılarak, Marmaris adayının belirleneceğini söylemişti.

Marmaris için ortaya çıkan bu belirsizliğe karşılık:
             
18 Ekim 2013 tarihinde gazetemiz web sitesi marmarisbulten.com’da, başlattığımız ve “Son iki dönemdir Belediye Başkanlığı’nı yürüten Ali ACAR’ mı, yoksa 2004 Yerel Seçimleri sonrası Belediye Başkanlığı için hazırlanan  yine son iki dönemdir Marmaris Ticaret Odası Başkanlığı’nı yürüten Mehmet BAYSAL’ mı?” diye sorguladığımız,  “MARMARİS CHP İÇİN ÖN SEÇİM ANKETİ”mizi, ön seçim yapılan ilçelerle paralel bugün, (24 Kasım 2013) sonuçlandırdık.
                Toplam 557 Oy’un kullanıldığı ankete göre çıkan sonuç; Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal, aldığı Yüzde 71 oy oranı ile Marmaris CHP için tercih edilen Belediye Başkan Adayı oldu.
               Sıralama: Mehmet Baysal 398 Oy (% 71), Ali Acar 159 Oy  (% 28) şeklinde gerçekleşti. (AjansSevgi Marmaris)

MARMARİS DİKKAT
BAL KAMPANYADA SON FIRSAT!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_DiKKAT_BAL_KAMPANYADA_SON_FiRSAT/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/ 

MARMARİSLİ CHP SEÇMENİ BAYSAL’I İSTİYOR
tarih Tarih: 24.11.2013, 19:17 okunma Okunma: 2870
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales