Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ CANKURTARANLAR BU KEZ KENDİLERİ İÇİN MÜCADELE ETTİ
MARMARİSLİ CANKURTARANLAR BU KEZ KENDİLERİ İÇİN MÜCADELE ETTİ

            Güney Ege Turistik Otelciler ve işletmeciler Birliği (GETOB); Ege bölgesinde bir İlki gerçekleştirerek, Cankurtaranları yarıştırdı.
            Marmaris Halk Plajında; Marmaris Kaymakamlığı, Marmaris Belediye Başkanlığı, Marmaris Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Marmaris İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Marmaris Kültür ve Turizm İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle dün yapılan yarışmalar, sezonun ilk turistlerinin de ilgisini çekerken, yarışmalara Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından verilmiş Bronz ve Gümüş bröveli 16 Cankurtaran katıldı.

            Yarışlar sonrası bilgi veren GETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu, “Bölge genelindeki işletmelerde görev yapan Bröveli Cankurtaranlarımızı motive etmenin yanı sıra, bölgemize tatil amaçlı gelen bireylerin can güvenliklerine verilen önem hakkında da bir farkındalık oluşturmayı amaçladık. Bu etkinliğin aynı zamanda bölgemizin tanıtımına olumlu katkı sağlayacağını da düşünüyoruz, Tüm yarışmacıları kutluyorum. Yarışmaları Turizm Sezonu sonuna doğru tekrar düzenleyebiliriz ” dedi.

            Etkinlik Koordinatörü  GETOB Müdürü Ö.Cahit Sarıbey’de; “Ege Bölgesinde ilk kez GETOB tarafından düzenlenen Yarışmalar; Yüzme Yarışı, Koş - Yüz Yarışı, Kazazedeyi Kurtarma Yarışı, Bayrak Alma Yarışı olmak üzere 4 kategoride yapılmış olup, her kategoride dereceye giren sporculara madalya verildi. Genel klasmanda dereceye giren sporculara ise kupa verildi. Ayrıca Genel klasmanda dereceye giren sporculara GETOB olarak çeşitli ödüller de takdim edildi ve toplamda birinci olan cankurtaranın çalıştığı işletme, kupa ile ödüllendirildi.” dedi.
         Sıralama; Genel Klasman 1. Mehmet Tunç, 2. Erol Yıldırım, 3. Abdürrahim Geçer. Yüzme yarışması 1. Ali Nedim Öcal, 2. Can Balcıoğlu, 3. Cihat Karabay. Yüzme ve Koşu Yarışması 1. Mehmet Tunç, 2. Erol Yıldırım, 3. Abdürrahim Geçer. Kazazedeyi Kurtarma Yarışması 1. Tunahan Arıcı, 2. Abdürrahim Geçer, 3. Erol Yıldırım. Bayrak Alma Yarışması 1. Ümit Tekcan, 2. Yağız Faruk Yücel ve 3. Mehmet Tunç. Şeklinde gerçekleşti.(Ata SEVGİ - AjansSevgi Marmaris)

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI 2014 tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/ANNELER_GUNU_KUTLAMA_MESAJLARi_2014/
____________________
Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün!

Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!

http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİSLİ CANKURTARANLAR BU KEZ KENDİLERİ İÇİN MÜCADELE ETTİ
tarih Tarih: 22.04.2014, 23:06 okunma Okunma: 1876
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales