Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ BÜLTEN DÜNYA VATANDAŞI OLMA YOLUNDA
MARMARİSLİ BÜLTEN DÜNYA VATANDAŞI OLMA YOLUNDA

Ata Sevgi
                 Tarih 20 Haziran 2010, Marmaris’in Selimiye Köyü’nde iş için bulunmaktayız. O da ne?.. Harikalar diyarından kaçmış sanabileceğiniz, şirin ötesi bir Golden Retriver yavrusu.
               
Lider Emlak Sahibi Şükrü’ye ait Gofret ve Gazoz’un yavrusu olduğunu öğrendiğimiz aday köpeğimize, daha ailemize gelip gelmeyeceğini bile bilmeden adını koyuyoruz ve “Bülten artık AjansSevgi – Bülten Gazetesi Ailesi’nin uğuru maskotu, bizden biri bundan sonra!..” diyoruz.
         
            Her ne kadar yıllar önce verdiği sözü hatırlamaz gibi davranıp, “Ama mama hakkı var bunun abi?..” dese de Sevgili Şükrü, Bülten’i bize gönüllü vermeye razı oluyor.

                 
Bülten 18 Nisan 2010 doğumlu, ailemize katıldığı son 3 haftada; gün 24 saat bizimle olduğu için, bir gazeteci köpeği olmanın da sürpriz detaylarını yaşayarak öğreniyor tabii…
                  Marmaris Yat Limanı artık Bülten’den sorulmaya başlandı bile
. Tahmini 30 Dakika gezeriz diye çıktığımız yerden en erken 2 saatte dönebiliyoruz… İngiliz, Hollandalı, Rus, Alman… Artık Marmaris’e tatile gelen hemen her milletten hayvanseverlerin yoğun ilgisi, kısa zamanda sevgiden hayranlığa dönüşüyor. Zaman zaman gıpta etsek te, Bülten’imize olan bu ilgi bizi oldukça mutlu ediyor.

VE KANKALIKLAR BAŞLADI

              
Maskotumuz uğurumuz Bülten ailemize katıldıktan sonra, bize de pozitif enerji yükledi. Onla ilgilenmeye çalışırken işimizi de daha ciddiye almaya, daha çok çalışmaya başladık.
              
Onlarca sevenine karşı Bülten Bodrum’lu Kaptan Hasan Çıbıkçı ve eşi Öğretmen Arzu Çıbıkçı’nın 12 yaşındaki kızı Aleyna’yı ilk kankası olarak kabul etti. 9 Temmuz Cuma günü,  yine Selimiye’de tanışan Aleyna ve Bülten, “İlk görüşte aşk” yaşarcasına, saatlerce sevgi sohbetine daldılar.

BU KEZ YER TURUNÇ KANKA İNGİLİZ BROOKE

              
Eee ne de olsa Bülten bizim maskotumuz… Bir çiçekle yaz olur mu sizce de(?).. Malum Turizm sezonu yoğunluğu… Bugün de (10 Temmuz 2010)  Turunç’tayız ve Bülten yanımızda olduğu için Turunç’un tek caddesinde yine çocuklar başta olmak üzere, Bülten’e olan ilgiden adım atmakta zorlanıyoruz.
              
Gün sonu ve bizim için dönüş anları. Körfez Restaurant’ta İsmail Usta’nın o muhteşem köfteleriyle karnımızı doyuruyoruz. Saatler 23.30’ları gösteriyor ve biz tam teşekkür edip Marmaris’e dönecekken, bu kez 2. Kankasını buluyor Bülten.
              
İngiltere’nin Manchester kentinden tatile gelen Jennifer Beddard ve 2.5 yaşındaki minik kızı Brooke’la, ikinci bir kez daha ilk görüşte aşk yaşıyor Bülten’imiz. Ve minik Brooke, yabancı olarak ilk ama ikinci kanka olarak Bülten’in günlüğünde yerini alıyor. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİSLİ BÜLTEN DÜNYA VATANDAŞI OLMA YOLUNDA
tarih Tarih: 11.07.2010, 03:15 okunma Okunma: 3375
Yorumlar
SEVGİLİ "BÜLTEN" ŞUAN KANKAN ALEYNA TATİLDE. O YÜZDEN SANA BEN SESLENİYORUM. SENİN YANINDAN (SELİMİYE) BODRUMA DÖNDÜKTEN SONRA ALEYNA KARDEŞİ MİÇO'YA (LABRADOR 7 AYLIK) SÜREKLİ SENİ ANLATTI. MİÇO SENİ KISKANMIŞ BİLE OLABİLİR :))ALEYNA TATİLDEN DÖNDÜKTEN SONRA MİÇO İLE TANIŞMAK ÜZERE MUTLAKA SİZİ BODRUM' A BEKLİYORUZ. AYRICA MİNİK KIZIM İLE ÇOK UYUMLU GÖRÜNÜYORSUNUZ.
Tarih: 29.07.2010 - 22:25 | Gönderen: ARZU ÇIBIKÇI
"BÜLTEN" şeker tatlı yaratık Bodrum' da da bir ailen olduğunu unutma.
Tarih: 29.07.2010 - 22:28 | Gönderen: HASAN ÇIBIKÇI
artık 2 tane kankam var.adı kar.5 yaşında.terier ve çok tatlı:)
Tarih: 09.08.2010 - 20:49 | Gönderen: aleyna turgut
Allah'ım, bebekliğinden belliymiş ne olacağı..Güzel günler yaşa Bülten! Sevgiler.
Tarih: 04.11.2013 - 11:39 | Gönderen: EMEL SEÇEN
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales