Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ AİLELER BİR KEZ DAHA ÖNCE EĞİTİM DEDİLER
MARMARİSLİ AİLELER BİR KEZ DAHA ÖNCE EĞİTİM DEDİLER

                       Marmaris Yalı Lions Kulübü üyeleri; “Durmak yok, eğitime devam!..” diyor. Durmaksızın devam eden yağmura rağmen, Marmaris Halkı düzenlenen kermese büyük ilgi gösterdi. 

 Koray Toksöz
                              Sacide Yayın başkanlığında, toplumsal etkinliklerine durmaksızın devam eden Marmaris Yalı Lions Kulübü  ve  Alfa Leolar Gençlik Gurubu; dünya  2012’ye veda ederken; bu kez de Marmaris’teki Cumhuriyet Kadınları Derneği Marmaris Şubesi (CKD), Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Marmaris Şubesi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Marmaris Şubesi, İnteract Grubu, Sabancı Anadolu Lisesi OAB, Atatürk İlk Öğretim Okulu OAB, KEV Marmaris Koleji OAB, Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Marmaris Şubesi, Marmaris İhtiyaç sahipleri için Yardımlaşma ve Eğitim Derneği(MİYED), Marmaris Kent Konseyi ve CHP Marmaris Kadın Kolları’nın içinde bulunduğu 15 sivil toplum kuruluşuyla birlikte, eğitime ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek için Netsel Marina’da Geleneksel Yıl sonu Kermesi’nde bir araya geldiler.
                         Dün (22 Aralık 2012) başlayan ve bugün sona eren;

Kahve Dünyası’nın içecek sponsoru olduğu kermese durmaksızın devam eden yağmura rağmen Marmaris Halkı büyük ilgi gösterdi.
 Ev yapımı yiyecek içecek, ev aksesuarları,  yılbaşı hediyeleri ve  giyim ürünlerini oldukça ucuz fiyata bulabilen vatandaşlar, aynı zamanda eğitime katkıda bulunmanın da mutluluğunu yaşadılar.

                          Kermes sonunda yaptığı açıklamada destekleri için Marmaris Halkı’na teşekkür eden Marmaris Yalı Lions Kulübü başkanı Sacide Yayın ve Basın Sözcüsü Deniz Gürpınar; “Yalı Lions Kulübü olarak,  şuan için eğitim bursu verdiğimiz 15 öğrencimiz var. Diğer STK’ın sağladığı desteklerle bu sayı yüzleri geçiyor. Elde ettiğimiz gelirin tamamını ihtiyaç sahibi öğrenclerimize kullanıyoruz.” dediler. (AjansSevgi / Marmaris) 

YENİ YIL KUTLAMALARI 2013
http://www.marmarisbulten.com/Haber/YENi_YiL_KUTLAMALARi_2013/

___________________________
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ 

http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİSLİ AİLELER BİR KEZ DAHA ÖNCE EĞİTİM DEDİLER
tarih Tarih: 23.12.2012, 21:35 okunma Okunma: 2087
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales