Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİSLİ ATA TORUNLARI YİNE ANITKABİR’DE
MARMARİSLİ ATA TORUNLARI YİNE ANITKABİR’DE

                            Marmaris Yalı Lions Kulübü, Ankara ve Anıtkabir’i hiç  görmemiş öğrencileri, 10 Kasım’da Ulu Önder Atatürk’ün huzuruna götürme geleneğini, devam ettirdi.
Ata Sevgi
            Marmaris Yalı Lions Kulübü Başkanı Aydan Düzenli Erkefeli ve yönetim kurulu üyeleri; beraberlerinde Evren Paşa İlköğretim Okulu’ndan başarılı 10 öğrenciyle birlikte, 9 Kasımda Anıtkabir’e gittiler.
            Gezi dönüşü görüşlerini açıklayan Başkan Erkefeli; “ Yalı Lions Kulübü olarak, her 10 Kasımda Ulu önderimizin yokluğunun hüznünü yaşarken, içimizdeki Atatürk sevgisini, çocuklarımıza aktarmaya devam ediyoruz. Bu yıl da yine 10 çocuğumuzu Ankara’ya götürdük.  Cumhuriyetimizin kuruluşunun sembolleri olan 1. Meclis, 2. Meclis, şimdiki TBMM,  müzeler ve  Anıtkabir ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Gezimizde merhum İsmet İnönü’nün kızı Özden Toker’le tanışmak bizleri ayrıca onurlandırdı.” dedi.  (AjansSevgi Marmaris)

CHP MARMARİS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLMALI?
AnketTıklayın! 
http://www.marmarisbulten.com/Anket/MARMARiS_CHP_iciN_ON_SEciM_ANKETi/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİSLİ ATA TORUNLARI YİNE ANITKABİR’DE
tarih Tarih: 14.11.2013, 11:58 okunma Okunma: 1282
Yorumlar
Geleceğimiz !.. Marmaris Yalı Lions Kulübünü kutluyorum. Gönül ister ki; yüce önderimiz Gazi Mustafa Kemal'i anmaya, belli bir sınırlamaya tabi tutulmadan tüm öğrenciler götürebilse...
Başarısız öğrenciler bile gerek anıtkabirin vizyonu, gerek yüce önderimizin okuduğu kitapları gördüklerinde, onun adına yazılmış tarihi belgleri gördüklerinde daha bir şevklenecektir. Çocukları aydınlatmak gerekir..Aydınlatabilmek içinde biraz empati ve çokca sevgi...Kendimizden önce onlar...Çünkü çok geçerli sebepleri var. Onlar GELECEK!
Tarih: 14.11.2013 - 13:57 | Gönderen: EMEL SEÇEN
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales