Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS’E BÜYÜK MARKETLER GELMESİN
MARMARİS’E BÜYÜK MARKETLER GELMESİN

Cihan Altut

                    Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu, önceki gün(30 Ocak 2009)  Belmar Otel'de yapıldı. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın da konuk olduğu genel kurula, Oda Başkanı ve Muğla Esnaf Sanatkarlar Odalar Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız tek aday olarak girdi.


              
Ayyıldız konuşmasında; “Esnaf odamıza sizlerin katkıları ile bir ambulans ve birde cenaze aracı kazandırdık. Bunun yanında birde polikliniğimizi açtık. Ancak artan talep ve sizlerin daha iyi hizmete layık olduğunuzu düşünerek, polikliniğimizi yeni aldığımız arsaya yapacağımız binaya taşımayı düşünüyoruz. Bu yeni arsamızda 50 -60 yataklı bir mini esnaf hastanesi yapmayı hedefliyoruz.
              Bizler görevimiz süresince Marmarisli esnafımıza daha iyi hizmet ve kalkınma imkanları hazırlıyoruz. Bu nedenle Marmaris içinde büyük marketlere hiç izin vermedik ve sürekli karşı olduk. Ancak bunlar bizim karşı olmamıza rağmen bir şekilde yolunu bulup açıyorlar. Biz esnaf odası olarak böyle bir uygulamayı hiçbir zaman kabul etmedik. Bu marketler kazandıkları paraları Marmaris'e değil yurt dışına çıkarıyor. Bu nedenle küçük esnafımız zor durumda kalıyor. Bunları sürekli önlemeye çalıştık” dedi.
               
Tek liste ile yapılan oylama sonucu Ayyıldız başkanlığında oluşturulan yeni yönetimde şu isimler bulunuyor; “M. Kazım Yılmaz, Turhan Karabenli,  Hamdi Ertuğrul, Cavit Çoşkun, Sedat Kayıp, Niyazi Kırkan, Mehmet Köprübaşı, Ömer Yüce, Bahattin Demirtaş ve Nuri Erden. 
          Denetleme Kurulu
’nda ise Ayhan Uyanık, Ali Göncü ve H. Bülent Ekizoğlu yer aldı. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS’E BÜYÜK MARKETLER GELMESİN
tarih Tarih: 01.02.2010, 22:09 okunma Okunma: 2632
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales