Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MAREX 2009 FUARI AÇILDI
MAREX 2009 FUARI AÇILDI

MAREX 2009 FUARI AÇILDI

Ata Sevgi / Marmaris
              Güney Ege’nin turizmde önde gelen fuarlarından biri olan MAREX  2009 Otel Ekipmanları, Donanım Tekstil Dekorasyon ve Gıda Malzemeleri Fuarı bu yıl 10. kez kapılarını açtı. Açılışa  Marmaris Kaymakamı A.Serdar Polat, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal, Marmaris Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım ve turizmciler katıldı.

 Söz alan Marmaris Kaymakam A.Serdar Polat, “Marmaris artık gerçek anlamda bir fuar ve kongre merkezine kavuşmak zorunda. Daha öncede bir otelde fuar açılışı gerçekleştirmiştik. Umarım ilçemizin tanıtımı için bu tür fuarlarımız çadır ve otellerden kurtulur. Yapılacak Kongre ve Fuar Merkezi ile Marmaris fuarlarının yeri daha başka olacaktır’’ dedi.

            Marfo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Gülcan’da konuşmasında, “10 yıl önce Pineta Otel salonlarında başlayan Marex Fuarları bugün önemli yol kat etti. Gerek Marmaris gerek bölge ekonomisine önemli katkı sağlayan Marex Fuarlarını bundan sonra çadırlarda yapmak istemiyoruz.  Oda ve belediyelerle yapmış olduğumuz görüşmelerde bizi sevindiren artık bu organizasyonlar çadırlarda değil Kongre ve Fuar Merkezleri’nde yapılacak olmasıdır.”dedi.

1-5 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan  MAREX 2009 10.Otel Ekipmanları Donanım Tekstil Dekorasyon ve Gıda Malzemeleri Fuarı; yiyecek, dekorasyon, tekstil, turistik işletmeler donanım, güvenlik, bilişim teknolojileri, gıda, reklamcılık, temizlik, ilaçlama, büro aletleri başta olmak üzere Ülke genelinden 97 firmanın 250 ye yakın marka ve 3000 bine yakın ürünün sunulacağı fuar, Marmaris’te bir ilk gerçekleştiriliyor. 3 bin metrekare kapalı alana sahip özel çelik konstriksüyon membran yapı da, iki ayrı bölümde açılan Marex 2009, sezon öncesinde işletme sahiplerine yeni olanaklar sunuyor. (AjansSevgi)

 
 
 
 
MAREX 2009 FUARI AÇILDI
tarih Tarih: 01.04.2009, 18:38 okunma Okunma: 2213
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales