Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KRALİÇE BEATRIX ONURUNA ORANGE CRAZE
KRALİÇE BEATRIX ONURUNA ORANGE CRAZE
KRALİÇE BEATRIX ONURUNA ORANGE CRAZE 

Ata Sevgi / Marmaris

Her yıl 30 Nisan Haftası’nda kutlanan Hollanda Kraliçesi Beatrix’in doğum günü, 27 Nisan 2009 Pazartesi akşamı, Marmaris’te verilen bir kokteylle kutlandı.

Hollanda Marmaris Fahri Konsolosu Murat Azgun ve eşi Katja Azgun’un ev sahipliğini yaptığı, İçmeler Munamar Hotel’de verilen kokteyle; Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Tom Wesselingh, Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat, Aksaz Deniz Üs Komutanı Tümamiral Yalçın Kavukçuoğlu, İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü ve Marmaris’te yaşayan yaklaşık 100 Hollandalı konuk katıldı.  

            Hollanda Ulusal Marşı’nın çalınmasından sonra, Hollanda Marmaris Fahri Konsolosu Murat Azgun Türkçe ve İngilizce yaptığı konuşmasında;” Hollanda Kraliçesi Majesteleri Beatrix’in doğum günü; Hollanda’da her yıl 30 Nisan Haftası’nda kutlanan özel bir günüdür. Aynı zamanda Orange Craze (Turuncu Çılgınlığı) denilen kutlamalarda sokaklarda ticari satışlar olmaz.Tüm halkın katıldığı açık hava partileri kutlamaları renklendirir.” dedi. (AjansSevgi)
Hollanda Marmaris Fahri Konsolosu Murat Azgun ve Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Tom Wesselingh.
 
 
  
 
 
KRALİÇE BEATRIX ONURUNA ORANGE CRAZE
tarih Tarih: 29.04.2009, 11:39 okunma Okunma: 3545
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales