Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KERMESLERDE KREDİ KARTI DÖNEMİ
KERMESLERDE KREDİ KARTI DÖNEMİ

KERMESLERDE KREDİ KARTI DÖNEMİ

 

Ata Sevgi / Marmaris

Deniz Subay ve Astsubay Eşleri Yardımlaşma Derneği Aksaz Şubesi’nin yaptığı Geleneksel Bahar Kermesi her yıl olduğu gibi, bu yılda yine yoğun ilgi gördü.

Bugün (9 Mayıs 2009)  Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bahçesinde yapılan kermeste, kimi vatandaş alışverişlerini kredi kartıyla yapmayı tercih etti.

            Kaymakam A. Serdar Polat,  eşi Derya Polat, Aksaz Deniz Üs Komutanı Tümamiral Yalçın Kavukçuoğlu ve eşi Gülden Kavukçuoğlu’nun da destek verdiği kermeste, söz alan Deniz Subay ve Astsubay Eşleri Yardımlaşma Derneği Aksaz Şubesi Başkanı Nurcan Akpolat;” Kermesimiz her yıl büyük ilgi görüyor. Bize gösterilen bu ilgi bizi daha sorumlu kılıyor. Marmaris Halkı’na sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bize verilen bu destekler ihtiyaç sahibi çocuklarımızın eğitimine harcanmaktadır.” dedi. (AjansSevgi)
Gülden Kavukçuoğlu ve Derya Polat 
 
 Marmaris İlçe Jandarma Komutanı Yakup Karakaya, Kaymakam A. Serdar Polat, Aksaz Deniz Üs Komutanı Yalçın Kavukçuoğlu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KERMESLERDE KREDİ KARTI DÖNEMİ
tarih Tarih: 09.05.2009, 17:14 okunma Okunma: 3894
Yorumlar
görünce çok etkılendım valla,bu fotoları ceken benım o dönemde askerdım aksazda.

(Sevgili Kardeşimiz Semih,Teskere aldıktan sonra bile, bizi takip etmem hoşumuza gitti ama daha açık yazsaydın keşke;) Haberdeki fotoğraflar bize ait. Sanırım sen dernek adına kermes fotoğraflarını çektin, görevli asker olarak. Sivil hayatta başarılar diliyoruz. Marmaris'te bizleri unutma lütfen. Ne zaman istersen arayabilirsin dostluğumuz devam etsin. Bülten Gazetesi)
Tarih: 21.08.2011 - 16:05 | Gönderen: semıh gunaydın
bu yorumun üzerinden yillaaaar gecmis neyse cevabini ben simdiden vereyim haklisiniz bu tip etkinliklerde marmaris basinida fotograf/video cekimi gerceklestiriyordu,bu arada hala unutmadim sizede basarilar
Tarih: 18.02.2015 - 17:55 | Gönderen: semih günaydin
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales