Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KAYMAKAMDAN GÜREŞ ŞUBESİ İSTEĞİ
KAYMAKAMDAN GÜREŞ ŞUBESİ İSTEĞİ

KAYMAKAMDAN GÜREŞ ŞUBESİ İSTEĞİ 

Ata Sevgi / Marmaris

Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Duran İlgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bora Ayyıldız, Bülent Esin, Hüseyin Ayhan, Mustafa Yüce, Salih Karabağ, Ömer İnsel, Hilmi Kısa, Tural İlgün, Genel Koordinatör Rasim Şahin ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Kumru Karadoğan;bu gün(22 Eylül 2008) Marmaris Kaymakamı A.Serdar Polat’ a bir hoş geldin ve nezaket ziyaretinde bulundular.

Kulüp Başkanı Duran İlgün; kulüp hakkında bilgi verdiği Kaymakam Polat’a, bir bilgilendirme dosyası sundu. Kaymakam Polat’ aüzerinde "A. Serdar Polat " yazılı Marmarisspor’un 48 numaralı formasını hediye eden Başkan İlgün;” Spor tesislerimiz Türkiye standartlarının üstünde. Ama ne yazık ki 10 branşta sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi, sponsor olmadığı için düşük bütçelerle sürdürmeye çalışıyoruz.”  dedi.

Kaymakam Polat’ta kulübün güreş şubesinin olmadığını öğrenince; “Güreş Ata sporumuz bu konuyu dikkate alın lütfen. Turizmle sporu bağdaştırmak,  çok güzel ama zor iş.  Bir tek belediye desteği yetmez bu işlere. Bizde diğer mahalli idarelerden yasal ölçüde yapabileceğimiz destekleri yapacağız. Siz kulübün eksiklerini tespit edin bu konuyu bir daha görüşelim.” dedi. (AjansSevgi)

 

KAYMAKAMDAN GÜREŞ ŞUBESİ İSTEĞİ
tarih Tarih: 22.09.2008, 16:28 okunma Okunma: 2651
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales