Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KASDAV GÖNÜLLÜLERİNDEN BÜYÜK KULÜP'TE MÜZİK ZİYAFETİ
KASDAV GÖNÜLLÜLERİNDEN BÜYÜK KULÜP'TE MÜZİK ZİYAFETİ

KASDAV GÖNÜLLÜLERİNDEN

BÜYÜK KULÜP'TE MÜZİK ZİYAFETİ

Kadıköy Belediyesi Sağlık ve Sosyal Dayanışma Vakfı (KASDAV) Müzik Gönüllüleri Türk Müziği Gençlik Korosu, Pop Müzik Korosu ve Piyano Kursu  öğrencilerinin yıl sonu konseri, Büyük Kulüp’te gerçekleştirildi.

TRT Sanatçısı Şef İnci Yaman Yönetimindeki KASDAV Müzik Gönüllüleri’nin Türk Müziği Gençlik Korosu, Şef Piyanist  Deniz Bakırcıoğlu yönetimindeki  Pop Korosu ve Piyano öğrencileri, geçen hafta (13 Mayıs 2009)  Büyük Kulüp’te bir konser verdiler.

Geniş katılımın olduğu etkinlikte Piyanist Deniz Bakırcıoğlu piyanosu ile 50’li yılların hafızalarımızdan silinmeyen şarkılarıyla,  pop müziğiyle renklendirilmiş bir konser verdi.

Sanatçı İnci Yaman ve Deniz Bakırcıoğlu; Gençlerden oluşan Türk Müziği ve Pop Müzik  Korosu’nun   6 aylık kısa bir süre içinde bu konsere hazırlandıklarını söylediler.

8 – 50 yaş aralığındaki piyano öğrencileri de  kısa süreli eğitimlerine rağmen, konuklarca alkışlarla ödüllendirildiler.

Geceye katılan  Kadıköy Belediye ve Vakıf Başkanı Av.Selami Öztürk ve eşi Sevgi Öztürk,  KASDAV Başkan Yardımcısı İnal Aydınoğlu ve Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı Nesibe Müsevitoğlu  koristleri ve koro şeflerine çiçek sunarak teşekkür ettiler. (AjansSevgi / İstanbul)

KASDAV GÖNÜLLÜLERİNDEN BÜYÜK KULÜP'TE MÜZİK ZİYAFETİ
tarih Tarih: 21.05.2009, 10:56 okunma Okunma: 3578
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales