Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KARA İLE DENİZ ARASINDA ULUSLARARASI BULUŞMA
KARA İLE DENİZ ARASINDA ULUSLARARASI BULUŞMA

KARA İLE DENİZ ARASINDA ULUSLARARASI BULUŞMA

Ata Sevgi

Marmaris Netsel Marina’da uluslararası bir buluşma yaşandı. Netsel Marina ve Yat Marin müşterisi dört yatçı olan İngiliz Terry Walker, Shırley Emmerson , Güney Afrikalı June Cluett , İsveçli Anna Sundquıst’un  resimleri; “Kara ile Deniz Arasında” Türk ve yabancı sanat severlerin beğenisine sunuldu.

Marmaris Kaymakamı Cemalettin Özdemir ve Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü’nün de katıldığı açılış kokteyline turistler büyük ilgi gösterdiler.

İsveçli Kristin Björk, Minna Karademir, Johanna Robach, Asa Er ve Camilla Tekin yaklaşık 150 konuğun arasında objektifimize takılmayı başardılar.  (AjansSevgi)

 

İSVEÇLİLER’İN BÜLTEN HAYRANLIĞI….

Netsel Marina ve Yat Marin Marin müşterisi dört yatçı olan İngiliz Terry Walker, Shırley Emmerson , Güney Afrikalı June Cluett , İsveçli Anna Sundquıst’un  resimlerinden oluşan“Kara ile Deniz Arasında” adlı serginin Marmaris Netsel Marina’da yapılan açılış kokteyli, tatlı bir sürprize sahne oldu.

 Yarı İngilizce yarı Türkçe sitemizi ve gazetemizi takip ettiklerini söyleyen konuklar arasındaki; İsveçli Kristin Björk, Minna Karademir, Johanna Robach, Asa Er ve Camilla Tekin; www.marmarisbulten.com adlı  sitemizin yakında İngilizce olarak ta yayıma geçeceğini duyunca, çok mutlu oldular. (AjansSevgi)

İsveçli Anna Sundquist ' in kendi portresinin yeraldığı Türk Bayraklı tablosu sergiye damgasını vurdu...

 

MARİNALARIN BARBEKÜ KARDEŞLİĞİ…

 
 
 
            Marmaris Netsel Marina  aynı zamanda ticari rakibi olan  Yat Marin yatçılarını ağırladı. Netsel Marina’ da bir araya gelen  Çekoslavakya’ dan Amerika’ya kadar yaklaşık 150 yatçı ; tanışma sohbet  ortamında barbekü partisinde buluştular.
 
ALMAN STEFANIE BARBEKÜ GÜZELİ
 
 
      Yaşamını denizlerde sürdüren 23 yaşındaki Alman yatçı Stefanie Sapper etkileyici bakışlarıyla partinin en dikkat çeken kişisi oldu...
 
 
 
Amerikalı Steve ve Çekoslavak eşi Eva Martin
KARA İLE DENİZ ARASINDA ULUSLARARASI BULUŞMA
tarih Tarih: 29.04.2008, 12:47 okunma Okunma: 3263
Yorumlar
Dikkatimi çeken, son zamanlarda yabancılara yönelik haberleriniz ön planda. Çok hoş ya, çorbada tuzumuz olsun misali. Türk Turizmi'ne katkı koymaya devam:)
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Yaşam Sevi
Bu habere bu kez bir sanatçı olarak bir bakış açısı yapmak istiyorum. Bir sanatçının yabancı bir ülkede eserlerini ya da daha ötesi kendini ifade etme tarzını bu tür bir tanıtımla yakalamasının çok büyük bir şans olduğunu düşündüm. Aslında bu sanatçının sansı mı yoksa Marmaris Belediye' sinin, Basının, dolayısıyla zatalinizin Turizmin beldenizde gelişmesi için neler yapabileceğinizin kanıtı, göstergesi mi? Bu soru da benden size gelsin.........
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Ayşenur Ökten İzgin / İZMİR
Görünen o ki bir taraftan belediye diğer taraftan sivil toplum örgütleri ve sizin gibi basın mensuplarnın ortak çalışmaları ı ile Marmaris sadece ülkede değil, tüm dünyada önemli bir turizm beldesi olmanın yanı sıra önemli bir kültür sanat beldesi olarak da isim yapacak. Bekle bizi Marmarisssssss.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Evren Aydın / Lefke - KIBRIS
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales