Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KARABÖRTLEN AREENA OLDU
KARABÖRTLEN AREENA OLDU

      Marmaris Basını’nın yardımsever mütevazı kardeşi, Marmaris Yenisayfa Gazetesi’nin, yıllardır sabırla kahrını çeken grafiker muhabiri Cihan Altut, sonunda muradına erdi.

            Aslen Denizli’li olan, Fatma - İbrahim Altut’un oğlu, düne kadar gazeteci, bu günlerde de dizi oyuncusu olan Hakan Altut’un kardeşi,  Cihan Altut ve Muğla’nın Ula İlçesi Karabörtlen Köyü’nden, Hafize - Rıza Coşkun’un kızı, Muhasebeci Ayşe (Coşkun) Altut, önceki gün (2 Ağustos 2009)  yapılan düğün töreniyle aile hayatına kavuştular.

            Çok sevgili kardeşlerimiz Cihan ve Ayşe’yi bu mutlu günlerinde; ne Denizli, ne Karabörtlen Köyü, ne de Marmaris Basını yalnız bırakmadı.,

             Yaklaşık 1000 kişinin doyasıya eğlendiği düğünde,  Karabörtlen Köyü, sanki yazlık diskoya çevrilmiş Marmaris’in en büyük eğlence merkezi Areena gibiydi.

 

            Özellikle Marmaris Basını’na her zaman destek çıkan , “ ihtiyaç varsa araba burada” diyerek basın ulaşım sponsoru olan,  4 No’lu Marmaris Siteler Minibüs Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Özat Akgül’ün söylediği, “Yav burası Areena Disko gibi…” cümlesi aklımızda kaldı. 

            İş ortamında asla renk vermediğini sanan Cihan Altut, Marmaris basınından İhsan Uludağ, Ata Sevgi, Ender Türkkan, Hasan - Gül Ceylan, Adem Ülker ve Ramazan Ergen’i karşısında görünce duygusal anlar yaşadı. (AjansSevgi/ Marmaris)

 

KARABÖRTLEN AREENA OLDU
tarih Tarih: 04.08.2009, 03:43 okunma Okunma: 6841
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales