Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KALPSİZİM DEMEYİN KALBİNİZİ KONTROL ETTİRİN
KALPSİZİM DEMEYİN KALBİNİZİ KONTROL ETTİRİN

KALPSİZİM DEMEYİN

KALBİNİZİ KONTROL ETTİRİN

 

Ata Sevgi

             Marmaris Yalı Lions Kulübü Organizasyonu ve Marmaris Belediyesi katkıları ile Türk Kalp Vakfı tarafından,  bu gün başlatılan Ücretsiz Kalp Taraması” 22 Mayıs Cuma günü Saat 17.30’da sona erecek.

  Prof. Dr.Yıldız Tümerdan tarafından muayene edilen vatandaşlar, ölçülen kan şekeri ve kolesterol durumuna göre EKG cihazında kontrole giriyor.

Bugün başlayan taramada 50 vatandaşın kontrole girdiğini söyleyen Türk Kalp Vakfı Başkan Yardımcısı (TKV) Hayriye Midillioğlu yaptığı açıklamada; “Kalp kasının kasılmasını sağlayan ve elektrik uyarılarını kaydeden EKG Cihazı; Akut miyokard infarktüsü, kalp spazmı, ritim bozuklukları, perikardit, ventrikül hipertropisi gibi bir çok kalp hastalığının kolaylıkla teşhis edebiliyor. Marmaris’li vatandaşlarımız bu fırsatı değerlendirip bize kontrole gelsinler.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

Ayrıntılı bilgi için:   http://www.tkv.org.tr/
 

TKV Başkan Yardımcısı Hayriye Midillioğlu, Yalı Lions Kulübü Üyesi Rengin Damar, Yalı Lions Kulübü Başkanı Pervin Bakkaloğulları, TKV Mütevelli Heyeti Üyesi ve eski Yalı Lions Kulübü Başkanı Hülya Karabulut ve TKV Müdürü Sara İldır.

KALPSİZİM DEMEYİN KALBİNİZİ KONTROL ETTİRİN
tarih Tarih: 20.05.2009, 20:17 okunma Okunma: 2650
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales