Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

                  Rahmet ve mağfiret mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.
             
Kadir Gecesi Yüce Kitabımız Kuran'ın indirilmeye başlandığı, Sema kapılarının açılarak esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir.
             
Peygamber Efendimiz "faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah'tan umarak Kadir gecesini güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı" müjdesini vermekte ve bu gecede "Allah'ım sen affedicisin, affetmeyi seversin, beni de affeyle" diyerek dua etmemizi tavsiye etmektedir.
                 
İnanıyoruz ki, unutarak ve bilmeyerek işlediğimiz günahlardan gerçekten pişman olur ve onlara bir daha dönmemeye karar verirsek, kendimizle hesaplaşıp kulluk ve sorumluluk bilincimizi yenileyebilirsek Yüce Rabbimiz bizleri affedecektir. Öyleyse bu mübarek gecenin rahmet ikliminde, Yüce Allah'tan bizleri samimiyetten ve ihlastan ayırmamasını, doğruyu bulduktan sonra kalplerimizi eğriltmemesini ve bizleri affetmesini dileyelim.
              
Bu duygu ve düşüncelerle Dalaman Müftülüğü olarak Kadir Gecenizi tebrik eder, bu müstesna gecede yapacağımız dua ve yakarışların bütün insanlığa, milletimize; sevgi, barış ve esenlik getirmesine Yüce Allah'tan niyaz ederiz...(AjansSevgi / Marmaris)
    
Kaynak: http://marmarismuftulugu.gov.tr/

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN
tarih Tarih: 05.09.2010, 22:03 okunma Okunma: 1701
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales