Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KADIKÖY'DEN SİNOP'A RAKET DOSTLUĞU
KADIKÖY'DEN SİNOP'A RAKET DOSTLUĞU

KADIKÖY’DEN SİNOP’A RAKET DOSTLUĞU

 

              Sinop’ta bu yıl 3.sü  gerçekleştirilen Uluslar arası Karadeniz Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

              Kadıköy’de faaliyetini sürdüren Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği, Sinop Valiliği, Belediye ve İl Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile  Sinop Spor’un sponsorluğunda 3 yıldır  düzenlenen turnuvaya  47 Sporcu katıldı.

               Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu’nda gerçekleştirilen  turnuvaya katılan 15 Bayan sporcu tek kategoride, erkekler ise  yaş gruplarına göre mücadele verdiler.

Kumsal Otel’de yapılan ödül töreninde; dereceye girenlere Sinop Belediye Başkanı ve yardımcısı,  Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı Nesibe Müsevitoğlu , FB Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği Başkanı Savaş Pravuştalı     kupa ve madalyaları verdiler.

Gecede söz alan  FB Veteran Masa  Tenisçiler Spor Kulübü Derneği Başkanı Savaş Pravuştalı, “ Bu organizasyona destek vermemizde  başkan yardımcımız Zihni Şimşek’in Sinoplu olması  ve onun konuya  önderlik etmesinin büyük rolü var, amacımız Masa Tenisinin ülke genelinde  sevdirilmesi ve tanıtılmasıdır tecrübelerimizi Sinoplularla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ekim ayında Kadıköy Belediyesi katkıları ile  gerçekleştireceğimiz  9. İstanbul Uluslararası Masa Tenisi Turnuvasına tüm sporcuları bekliyoruz.” dedi.

 
                    Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı Nesibe Müsevitoğlu  tek bayanlar birincisi olurken; 40-49 Yaş erkeklerde  Kenan Atalay, 50-59 Yaş erkeklerde Tanju Özdener, 60 Yaş üstü erkeklerde Savaş Pravuştalı, çift erkeklerde  Metin Çapan ve Fuat Aktaş,  çift bayanlarda  Selma Pehlivan ve Ülkü Misket  birinciliği paylaştılar.

Sinop’ta 7 gün  güzel bir tatil yapma fırsatını da elde eden sporcular , Karadeniz’in büyülü   yeşilinden , masmavi denizinden ve pırıl pırıl güneşinden moral ve enerji toplayarak Kadıköy’e döndüler. (AjansSevgi)

KADIKÖY'DEN SİNOP'A RAKET DOSTLUĞU
tarih Tarih: 14.07.2008, 11:46 okunma Okunma: 4360
Yorumlar
SİNOPTA YAPILAN MASA TENİSİ TURNUVASINA KATILAN BÜTÜN SPORCULARI TEBRİK EDERİM..GÜVEN YENERSOY y.mimar
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: GÜVEN YENERSOY
sinoplu arkadaşların sıcak ilgisine teşekkürler.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: F.Nurten SAK
selma hocam sizi tebrik ederim
Tarih: 25.12.2010 - 17:38 | Gönderen: ayşe demir
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales