Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
KADIKÖY'DEN MİLLİ TAKIMA...
KADIKÖY'DEN MİLLİ TAKIMA...

KADIKÖY’DEN MİLLİ TAKIMA...

 

Ata Sevgi / İstanbul

Teknik direktör Savaş Pravuştalı ile  Antrenör Metin Mestanoğlu (Martin Romanov) ile çalışmalarını sürdüren Kadıköy Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Şubesi, ilk kez Türk Milli Takımı’na 2 sporcuyla girdi.

Türk Milli Takımı’na  seçilen Yıldız Sporcu Sanem Ezgi Şahin,   Slovakya’nın  Bratislava şehrinde yapılan Yıldızlar Avrupa Açık Masa Tenisi Turnuvası’nda ülkemizi temsil etti.  Sanem Şahin,  önümüzdeki günlerde de, Yıldızlar Masa Tenisi Açık Turnuvası’na katılmak üzere Macaristan’a gidecek. Sanem Şahin’in başarısının ardından, minik sporcu Batuhan Ulucak’ta Türk Milli Takımı’na seçilerek Milli Takım Kampı’na çağrıldı.

 Kadıköy Belediyesi Masa Tenisi Bayan Takımı  Süper Ligde, Erkek Takımı 2. Lig’de mücadele ediyor. Ayrıca Türkiye müsabakalarında minik, yıldız, genç takımlarıyla,  İstanbul Şampiyonaları’nda da minikler, yıldız, genç ve büyükler kategorilerinde müsabakalara  katılıyorlar.

Tozkoparan Spor Salonu’nda 3 - 4 Ocak’ta yapılan “Yıldızlar İstanbul İl Birinciliği Müsabakalarında”  Bayan takımı İstanbul Birincisi, ferdi müsabakalarda; Sanem Şahin İstanbul Şampiyonu, Elvan Zafer’de  İstanbul 3.sü oldu.

2008’in son müsabakası  İstanbul  Büyükler Ferdi  Şampiyonası’nda, henüz 10 yaşındaki minik sporcu  Batuhan Ulucak , büyük ağabeylerini ve amcalarını yenerek 3.lük elde etti.

 Kadıköy Belediyesi Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Masa Tenisi Şubesi Sorumlusu Nesibe Müsevitoğlu;  yaptığı açıklamada,“Sporcularımız Sanem Ezgi Şahin ve Batuhan Ulucak’ın Milli Takıma seçilmiş olmasından gurur duyuyoruz . Alt yapıda yetmişin üzerinde  sporcuya eğitim vermekteyiz. Yetiştirdiğimiz minik, yıldız ve genç sporcularımız  Süper Lig, 2.Lig  ile Türkiye ve İstanbul Şampiyonlarında büyük başarı elde etmekteler. Bu başarılarda sporcularımız kadar onların yetişmesinde önemli rol oynayan antrenörümüz Metin Mestanoğlu ve  teknik direktörümüz Savaş Pravuştalı’yı unutmamak gerekir.” dedi.(AjansSevgi)

 

 

KADIKÖY'DEN MİLLİ TAKIMA...
tarih Tarih: 25.01.2009, 02:51 okunma Okunma: 3472
Yorumlar
Kadıköy Belediyesi Sporcularını başarılarından dolayı kutlarım. Gazetenize de bu başarıları duyurarak gençlerin motivasyonuna verdikleri destek nedeni ile teşekkür ederim.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Savaş Pravuştalı
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales