Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
JET BOT TÜRKİYE'DE İLK KEZ MARMARİS'TE
JET BOT TÜRKİYE'DE İLK KEZ MARMARİS'TE

JET BOT TÜRKİYE’DE İLK KEZ MARMARİS’TE

  
Ata Sevgi / Marmaris

Marmaris Uluslararası Yat  Kulübü (MIYC) tarafından düzenlenen,  28. Turkish Yacht Charter Show’un en gözde ürünü; Türk piyasasına yeni giren Jet Bot ( Motorlu Kano ) oldu.

Amerikan yapımı, 10 Yıl ürün garantili, pervanesiz, 125 Kg. ağırlığında 12 Knot sürat yapabilen Mokai markalı Jet Bot’lar, tek kişilik ve teslim fiyatı 6.000  – 7.500 Euro arasında değişiyor.

            Ürünün Türkiye Distribitörü  Ako Tour Yatçılık Ltd. Şti. Genel Koordinatörü Kandemir Kazandöğer ve Teknik Sorumlusu Olcayto Kazandöğer; Jet Bot’ların  yeni bir ürün olduğu için ilgi çektiğini, özellikle körfezlerde deniz trafiğinde rahat ulaşım sağladığını, balıkçılık için de ideal olduğunu söylediler.

Dün (12 Mayıs 2009)  yapılan C2C Yatçılık  A.Ş.’nin Yat Limanı’nındaki tanıtım kokteyline gelen konuklar da, Jet Bot’u da inceleme tanıma fırsatı buldular.

C2C Yatçılık A.Ş. Genel Müdürü Onur Özgey; Merkezi İstanbul’da olan C2C Yatçılık’ın,  Çanakkale’den Antalya’ya bir çok şubesi bulunduğunu dile getirerek; “ Deniz Turizmi gözle görülür bir artış gösteriyor. Önümüzdeki günlerde Marmaris ofisimizi de Netsel Marina’da açarak, hizmete sokacağız.” dedi. (AjansSevgi)

Jet Bot'u inceleyen C2C Yatçılık Göcek Yetkilisi Deniz Taşkın; "Anladığım kadarıyla Jet Botlarda güvenlik ön planda. Koylarla dolu Ege Bölgesi'için ideal olacağını düşünüyorum. Ama önce bir denemek lazım." dedi.
JET BOT TÜRKİYE'DE İLK KEZ MARMARİS'TE
tarih Tarih: 13.05.2009, 13:26 okunma Okunma: 4816
Yorumlar
Aksesuarlarıyla Birlikte 3.638 Dolar Yapıyor Yurtdışı Fiyatı Türkiye Fİyatı 2 Katının Üstünde A Anormal...!
Tarih: 04.08.2011 - 14:54 | Gönderen: Hasan Hüseyin
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales