Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HEM HER AN HER YERDE HEM DE KADININ YANINDA
HEM HER AN HER YERDE HEM DE KADININ YANINDA

            Her yerde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü etkinlikleri yapılırken, çalışan ve siyasetçi kadının ideal örneği olan Tavacı;” Sanırım Marmaris gerçek gazetesiyle yeniden buluşmuş.Türk Basını’na bunca ekonomik ve siyasi yaptırımlar uygulanırken, siz bunu nasıl başarıyorsunuz, nasıl tarafsız kalabiliyorsunuz, inanılır gibi değil!..

Songül İnci
                Verdiğiniz güç ve desteklerinizle, geçen her gün kendisini geliştiren sizin gazeteniz Bülten’e övgüler bitmiyor. Marmaris merkez, belde ve köyleri, Datça, Akyaka, Gökova ve Rodos’a her sayısı 2000 Adet dağılan ulusal baskı kalitesindeki Bülten Gazetesi ve ayrıca tüm dünyadan okunan elektronik kardeşi marmarisbulten.com’a, bir kutlama da, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir aynı zamanda Marmaris Belediye Meclisi Üyesi Zehra Tavacı’dan geldi.
            
 Her yerde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü etkinliklerinin yapıldığı bugünlerde, çalışan ve siyasetçi kadının ideal örneği olan Tavacı;” Sanırım Marmaris gerçek gazetesiyle yeniden buluşmuş. Türk Basını’na bunca ekonomik ve siyasi yaptırımlar uygulanırken, siz bunu nasıl başarıyorsunuz, nasıl tarafsız kalabiliyorsunuz, inanılır gibi değil!.. Gazeteniz sanırım şu an Marmaris’te en çok dağılan ve hemen hemen her yerine ulaşan tek gazete. Dikkatimi çeken bir yönü de hemen her sayınızda; siyaset,yerel magazin, çevre haberleri,  kadın ve toplum haberlerine de yer veriyorsunuz hemde yorumsuz dobra dobra! Tabii bu özlenen  mesleki titizliğiniz bizleri de onurlandırıyor. Çalışan bir kadın olarak sizlerin aracılığıyla, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü de kutluyorum. “ dedi. (AjansSevgi/Marmaris)

HEM HER AN HER YERDE HEM DE KADININ YANINDA
tarih Tarih: 05.03.2010, 23:03 okunma Okunma: 2225
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales