Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
HAYDİ İÇMELER OKULUNA SAHİP ÇIK
HAYDİ İÇMELER OKULUNA SAHİP ÇIK

Jale Orhan
            Marmaris’in İçmeler Beldesi’nin ilk Anadolu Lisesi olan, Hacı Ali Akın Anadolu Lisesi; okulun temel ihtiyaçlarına ekonomik çözüm bulabilmek için, İçmeler Belediyesi’nin de desteğiyle, bir Dayanışma Çayı düzenliyor.
            Okul Aile Birliği Başkanı Hayriye Gürkan beraberinde okul aile birliği üyeleri Gülten Saçıntı, Asiye Günay, Nermin Yardıraç, Şeref Şahin, Okul Müdürü Murat Düzgün ve Müdür Yardımcısı Eren Ateş’le birlikte yaptığı açıklamada İçmeler Halkı’na çağrıda bulunarak;” Okulumuz beldemizin gururu. Geleceğimiz olan çocuklarımızın, üniversite eğitimi öncesi geçiş yaptıkları eğitim köprüsü. Çocuklarımızın sağlıklı bir eğitim sürdürebilmeleri için ekonomik desteğe ihtiyacımız var. Şu an
okulumuzun tadilatı, memurumuzun maaşı ve eksik olan güvenlik görevlisi, hizmetli kadrolarımıza personel alabilmemiz, maaşlarını ödeyebilmemiz için ciddi ölçüde ekonomik desteğe ihtiyacımız var.
                 
 İçmeler Halkı’nı 27 Kasım Pazar günü, İçmeler Belediyesi Salonu’nda, 13.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleştireceğimiz Dayanışma Etkinliğimize bekliyoruz. Katılmak isteyen vatandaşlarımız (0252) 455 23 12 No’lu okulumuz telefonundan arayabilirler, davetiyeleri hem okulumuzdan hem de İçmeler Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden temin edebilirler. “ dedi.
(AjansSevgi/ Marmaris)
---------------------------------------------------------------------
 
Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

HAYDİ İÇMELER OKULUNA SAHİP ÇIK
tarih Tarih: 18.11.2011, 00:51 okunma Okunma: 1884
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales