Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÜNSELİ TOP KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN KİTAP TOPLUYOR
GÜNSELİ TOP KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN KİTAP TOPLUYOR

Ata Sevgi
                  Marmarisli Resim Öğretmeni Günseli Top; Muğla Hüseyin Aksoy Çocuk Yurdu’na Kütüphane oluşturulması için kitap toplama kampanyası başlattı.
              
Marmaris Kaymakamlığı işbirliğiyle gerçekleşen kampanyada, kitap bağışlamak isteyen vatandaşlar, ellerindeki kitapları Marmaris Kaymakamlığı’na teslim edebilecekler.
              
Bugün (25 Ağustos 2010) kaymakamlık binasında açıklama yapan Sanatçı Top; “ Kitap toplama kampanyamız süresiz devam edecek. Şu ana kadar 100 yakın kitap bize teslim edildi. Çocuk yurduna kütüphane kurma düşüncemizle; birçok şeyden yoksun büyüyen çocuklarımızın, eğitimlerine ve  geleceğe daha iyi hazırlanmalarına bir katkımız olsun istedik. Kitap sayısında ve kampanya zamanında bir sınır yok. Kitaplarımız ne kadar çok olursa o kadar iyi olur.”  dedi.

MARMARİS GÜZELİ
MEZUNİYETİNİ SERGİ İLE KUTLAYACAK

              
Günseli Top Resim Atölyesi öğrencisi Marmaris Devlet Hastanesi Hemşiresi Belma Arslan; 3 yıl süren kurslar sonrası, hocası Günseli Top’un deyimiyle, mezuniyeti hak etti. Güzel Hemşire Ressam Arslan, bugüne kadar katıldığı 4 karma sergi sonrasında, ilk kişisel sergisini 28 Ağustos Cumartesi günü Saat: 18.30’da, Marmaris Kaymakamlığı Salonu’nda sanatseverlerle buluşturacak. Aşk adını verdiği sergisinde Arslan’ın 35 tablosu yer alacak.  Açılışta ayrıca dünyaca ünlü Semazen Emre Yıldırım, Marmaris Oda Orkestrası eşliğinde bir gösteri sunacak. (AjansSevgi / Marmaris)

GÜNSELİ TOP KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN KİTAP TOPLUYOR
tarih Tarih: 25.08.2010, 14:52 okunma Okunma: 3169
Yorumlar
Saygıdeğer Belma Arslan Hanımefendi;
Sizin ve resimlerinizin hayranıyım.
Ahmet Altınöz'ün sınıf arkadaşıyım.
İzin verirseniz , Sizin ön göreceğiniz bir resminizi kolleksiyonuma satın almak istiyorum.Saygılarımla...
Tarih: 07.10.2012 - 13:14 | Gönderen: Baykal Özbek
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales