Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÜMÜŞLÜK KAPANIŞA ONAY SİDE AÇILIŞA ONAY
GÜMÜŞLÜK KAPANIŞA ONAY SİDE AÇILIŞA ONAY

GÜMÜŞLÜK KAPANIŞA ONAY SİDE AÇILIŞA ONAY

Dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay iki gün arayla bir festivalin kapanış konserini vererek diğer bir festivalin açılışını gerçekleştiriyor.

Gülsin Onay, 6. Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nin kapanışı için alışılmadık bir konserle tekrar piyanosu başına geçiyor. Festivalin açılışında Bodrum Kalesi’nde bir resital veren ünlü virtuozumuz, bu kez “3 Eylül 3 Konçerto” başlığıyla Rachmaninov’un 3. Piyano Konçertosu ile Schumann ve Grieg’in Piyano Konçertolarının birinci bölümlerini seslendirecek. Eserlerin orkestra eşliklerini ise özel bir uyarlamayla piyanoda Eren Levendoğlu yapacak.

Bu ilginç 3 Konçerto konseri 3 Eylül Perşembe akşamı saat 21.00’de Gümüşlük’te festivalin ana mekanı Eklisia’da gerçekleşecek.

Gülsin Onay, Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapanışından iki gün sonra 9. Side Kültür ve Sanat Festivali’nin açılışını yapıyor. Sanatçı ilk kez katıldığı festivalde Schumann, Beethoven, Elgar, Saygun ve Chopin’in eserlerini seslendirecek.

Side Kültür ve Sanat Festivali açılış konseri Apollon Tapınağı’nda 5 Eylül Cumartesi akşamı 20.30’da başlayacak. (AjansSevgi / Marmaris)

GÜMÜŞLÜK KAPANIŞA ONAY SİDE AÇILIŞA ONAY
tarih Tarih: 01.09.2009, 16:01 okunma Okunma: 1690
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales