Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÖREVİNDEN AYRILAN ATASOY'A NAZARLIK
GÖREVİNDEN AYRILAN ATASOY'A NAZARLIK

               Marmaris Ticaret Odası Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Pınar Atasoy Şen, 1 Eylül 2009 itibarıyla görevinden istifa ederek ayrıldı.

Marmaris Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Süer, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve personel, 27 Ağustos Perşembe günü, Atasoy için düzenledikleri veda yemeğinde bir araya geldi.

       Bi Alem Restoranda yapılan yemekte Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal yaptığı konuşmada Pınar Atasoy Şen'e teşekkür etti. Baysal, " Bu 6 aylık çalışma süremizde Pınar arkadaşımızla güzel günler geçirdik ancak istemiyerek kendisi bizleri terk ediyor. Güzel çalışmalarıyla bizlere yardımcı olduğu için ben sizler adına çok teşekkür ediyorum ve bundan sonraki hayatında da kendisine  başarılar diliyorum" dedi ve plaketle ödüllendirdi.

        Oda çalışanları adına da MTO Genel Sekreteri Ali Tokgöz " Bütün arkadaşlarım adına yaptığınız iyi çalışmalarınıza nazar değmesin diye size Kuka Koleksiyon Nazar Duasını hediye etmek istedik. Çalışmalarınız için size teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz" dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

GÖREVİNDEN AYRILAN ATASOY'A NAZARLIK
tarih Tarih: 02.09.2009, 20:45 okunma Okunma: 2296
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales